willie d

willie d

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-25 13:55 przez: Paweł Zet (komentarze: 4)

Killa Kyleon to postać dobrze znana fanom rapu z Houston. Po ubiegłorocznym "Lorraine Motel" przyszedł czas na nowy materiał. Właśnie z tego powodu dostajemy pierwszy singiel - "Doja Sweet". Na jazzującym bicie z typowo houstońskim vibem gościnne zwrotki położyli A$AP Rocky oraz Bun B z UGK. Za produkcję odpowiada niezawodny Trakksounds. Numer ten był już dawno zapowiadany, ale jak dobrze słychać, było warto tyle czekać.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-30 15:30 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 4)

H-town stand up! Już chwilę po premierze wzbudzającego pewne kontrowersje "I Been On", Beyonce zapowiedziała, że pracuje również nad remiksem tego utworu. Dodała, że napakowany gwiazdami południowego rapu efekt finalny pojawi się na dniach. I cóż, jak powiedziała, tak zrobiła. Bun B, Z-Ro, Scarface, Willie D, Slim Thug, Lil Keke - chyba nie muszę Was specjalnie przekonywać do odsłuchu, prawda? 

video
dodano: 2013-01-08 13:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 4)

W swoim debiutanckim longplayu A$AP Rocky zdradza, że wszystko, czego wymaga od życia, to "pussy, money and weed". Niewygórowane potrzeby, prawda? Podobna skromność cechowała raperów w latach 90. - a jeśli nie wszystkich, to na pewno panów z 5th Ward Boyz, jednej z bardziej liczących się w tamtych czasach teksańskich grup. Im do szczęścia potrzebne były zaledwie "pussy, weed and alcohol", o czym nie omieszkali napomknąć w klasycznym już "P.W.A." z gościnnym udziałem Williego D i Devina.