Welcome To Strangeland

Welcome To Strangeland

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-11-10 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 8)
Nie ukrywam, że osoba Aarona Donteza Yatesa to od dobrych dwóch lat zdecydowanie moja ulubiona rapowa persona. Odkąd usłyszałem jego nagrywki po raz pierwszy od razu poczułem w tym człowieku niesamowitą moc, odnalazłem w jego muzyce coś, co sprawia, że nigdy się nie nudzi.

Przez te dwa lata bywały również chwile zwątpienia w brodatego MC z Kansas City. Wszystko przez jedno collabos - "The Gates Mixed Plate".
Od czasu założenia Strange Music to bezapelacyjnie najgorsze dzieło w dyskografii pana Yatesa. Dlatego też, kiedy tylko Tech zapowiedział tworzenie kolejnego albumu z serii collabos miałem lekkie obawy...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-09-11 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 4)
"The number 1 independent rapper in the world", czyli Tech N9ne, nie spoczywa na laurach. Po świetnym "All 6's & 7's" teraz czas na kolejny album. Będzie to kontynuacja serii "Tech N9ne Collabos". "Welcome To Strangeland" ma ukazać się już na początku listopada! Na 2 miesiące przed jego premierą dostajemy pierwszy, zapowiadający tę produkcję, kawałek! Będzie on dostępny jedynie w wersji pre-orderowej.