Weazel Loc

Weazel Loc

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-04-18 18:00 przez: Adrian Kowalski (komentarze: 2)

Warto pisać o dobrej muzyce. Zróbmy więc mały come back do roku 2016. Kojarzycie formację taką jak Diirty OGz? Ich album „We Got Now And Next” przeszedł właściwie bez echa, a wytłumaczenia na tak kiepski odbiór nie mogę znaleźć do dziś. Przyjrzyjmy się bliżej.

Diirty OGz to grupa w której skład wchodzi czterech starych rap-wyjadaczy z Kalifornii, mianowicie Kurupt z Tha Dogg Pound, Big Tray Deee z Tha Eastsidaz, do tego Tha Chill i Weazel Loc. Wierzę, że dla fanów West Coastowego brzmienia mógłbym w tym momencie zakończyć recenzję, ksywy budzą respekt.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-11-21 15:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)"Wut We Gone Do" to singiel, który promuje nadchodzący mixtape legendarnego członka ekipy Compton's Most Wanted. "Big Homie Muzik Vol. 2" ukaże się na rynku już w grudniu i będzie rozgrzewką przez solowym albumem Chilla - "Chillafornia", oraz albumem "Sharks N Tha Water" formacji West Coast 1st Generation. Premiera obu płyt przewidziana jest na luty 2012 roku a w planach jest również następny krążek CMW, na który z niecierpliwością czekają zapewne wszyscy fani zachodniego wybrzeża... West, West!