W.B.U.

W.B.U.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-12-02 12:35 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

SYNTEJZIEMI & WBU - Serce bije raz (Official video)

SynTejZiemi I W.B.U. oraz Unhuman Familia przedstawiają pierwszy teledysk promujący trzeci wspólny album chłopaków pt. "Prosto i Konkretnie", który będzie miał swoją premierę na początku przyszłego roku. Klip do utworu "Serce Bije Raz" nakręciła grupa Bassmedia, zaś za produkcję kawałka odpowiada Sadzik. Tracklista krążka oraz kolejne video promujące nadchodzące materiał powinno się powinny się pojawić już wkrótce.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-01-15 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Projekt W.E.S.T. - Introdukcja (OFFICIAL VIDEO)

"Introdukcja" to pierwszy singiel, promujący nowy podziemny album z Poznania - "Projekt W.E.S.T. - Wolumin Pierwszy". Skupia on w sobie reprezentantów dzielnicy Grunwald, w tym najbardziej zasłużonych dla rozwoju lokalnej podziemnej sceny jak W.B.U. czy Green Team.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-29 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Nowa płyta poznańskiego duetu pojawi się już 9 listopada. Na Allegro ruszył właśnie preorder albumu "Taka Prawda" a pierwsze 300 osób, które zamówią krążek, dostaną w formie bonusu poprzednie wydawnictwo raperów - wydane w 2010 roku "Tak To Wygląda".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-10-16 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

SYNTEJZIEMI & WBU "Taka prawda" prod.FeRu (Official video)

Oto pierwszy teledysk promujący wspólną płytę W.B.U. & Syna Tej Ziemi - "Taka Prawda". Produkcją numeru zajął się FeRu zaś za montaż klipu odpowiada Grupa Bassmedia. Klasycznie i w sprawdzonej konwencji.

dodano: 2012-10-06 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

W.B.U. i SynTejZiemi reprezentują poznańską scenę od dawna, wciąż jednak próżno szukać w ich dyskografii legalnego wydawnictwa. Najnowszy album chłopaków - "Taka Prawda" również zostanie wydany własnym sumptem. Krążek pojawi się prawdopodobnie na przełomie października i listopada.