W Brzuchu Bestii

W Brzuchu Bestii

video
dodano: 2014-05-28 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje kolejny teledysk promujący, wydany 25 października 2013 roku, album Tusz Na Rękach "W Brzuchu Bestii". Tym razem video powstało do utworu "Przypadek", w którym gościnnie pojawiają się Famson i Hasi, a za muzykę odpowiedzialny jest Szatt. Zdjęcia do klipu powstawały w Kielcach, Rawiczu, Poznaniu i Krakowie, a za video i montaż odpowiedzialny jest Kuba Witek.

video
dodano: 2013-10-21 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje kolejny teledysk promujący i zapowiadający album Tusza Na Rekach "W Brzuchu Bestii", którego sklepowa premiera już w najbliższy piątek (25.10). Tym razem zobrazowany został utwór "Solo" z gościnnym udziałem Alex i B.R.O, natomiast muzykę wyprodukował autor diamentowej "Równonocy" - Donatan.

dodano: 2013-10-02 19:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Kolejny po Gedzu Młody Wilk pierwszej edycji wkroczył w szeregi UrbanRec. Mowa o Tuszu Na Rękach, który już 25 października wpuści do sklepów swoje najnowsze wydawnictwo zatytułowane "W Brzuchu Bestii". Tytuł krążka jest metaforą i nawiązaniem do miasta w którym żyje artysta, do mieszanki ludzi, ich charakterów, emocji, problemów i dramatów. 'Miasto jest bestią, a my żyjemy w jej brzuchu' - mówi Tusz Na Rękach.