Under Pressure

Under Pressure

recenzja
dodano: 2015-01-15 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"I'm not defined by the sales of my first week/ Cause in my mind the only way I fail, if my verse weak" - rymuje Logic w intro do swojego oficjalnego debiutu. Jednak liczby każą spojrzeć na "Under Pressure" z respektem, bo oto płyta pozbawiona żadnych gości, chwytliwych singli i nachalnej promocji wylądowała tuż za plecami przeładowanego pierwszoligowymi ksywkami i wspartego głośnym "No Mediocre" "Paperwork" T.I.'a. Skąd taki sukces i ponad 70k w tydzień u tego niepozornego debiutanta z małego Maryland?

video dnia
dodano: 2014-10-09 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Logic - Under Pressure

Dlaczego: Jeszcze w tym miesiącu trafi do nas debiut jednego z bardziej błyskotliwych graczy młodego pokolenia. Teraz Logic opublikował pierwszy klip promujący "Under Pressure", którym jest video do numeru tytułowego. I zamiast hitu do radia dostajemy tu surowy rapowy strzał, zobrazowany konceptualnym FPS'owym video - swoją drogą to chyba pierwszy klip Logica, w którym nie widzimy go rapującego.

dodano: 2014-09-10 20:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

To z pewnością jeden z ciekawszych debiutów, które widnieją nam na horyzoncie. Błyskotliwy reprezentant Maryland pokazał się już poprzez swoje mixtape'y (recenzja "Young Sinatra: Welcome To Forever"), wybrany został Freshmenem XXL'a w roku 2013 a teraz w szeregach Def Jam szykuje oficjalny debiut. Materiał nazywał będzie się "Under Pressure" a my poznaliśmy okładkę, singiel z Childishem Gambino i porcję szczegółów od samego Logica...