TQ

TQ

video
kategorie: USA, Audio, R&B, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2019-05-06 11:20 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Spójrzmy prawdzie w oczy. Nawet jeśli jesteś optymistycznie nastawiony do przyszłości, swojego życia, związków, pracy itd., czasem wszystko idzie do przodu zbyt wolno. Prawda? "Cholera, powinno iść szybciej!" Byłem w tym miejscu, nawet obecnie się tam znajduję. Masz plany i idee, ale do wszystkiego potrzebujesz, żeby jakaś jedna rzecz się wydarzyła i to po prostu dzieje się za wolno! Musisz przyspieszyć tempo... Rozumiesz.

Czasem potrafimy tak się w coś wkręcić, że aż zaczyna nas to frustrować. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że dni, kiedy jestem cierpliwy okazują się bardziej owocne niż te, w które nie jestem. Chciałbym, żeby wszystko działo się szybciej, ale finalnie, niech się dzieje wola Nieba. Musisz znaleźć gdzieś swoją cierpliwość. To istotna część Twojego balansu. Ten utwór wypłynął prosto z mojego serca. - pisze TQ, przedstawiając pełen pasji singiel ze swojej ostatniej płyty "Revolution" - teledysk w rozwinięciu.

Tagi:
video
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, R&B, Soul, Video
dodano: 2019-04-17 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Powiem, że ten album ma triumfalny klimat. Ukazuje dużą dojrzałość i mój rozwój - jak daleko zaszedłem. Jeśli lubicie moją starszą muzykę, pewnie bardzo przypadnie Wam do gustu. Ten album ma przesłanie i cel, jest trochę poważniejszy od moich poprzednich nagrań. Kiedy tworzysz muzykę z powołania, płynie ona prosto z duszy i o to właśnie chodzi. Ten album może zniechęci niektóre osoby, sprawi, że będą musiały opowiedzieć się po jakiejś stronie. Pisanie tekstów zmusiło mnie do przeanalizowania samego siebie i swojego miejsca. Moim celem jest, aby dla Ciebie zrobił to samo... - pisze pochodzący z Kalifornii wokalista o swoim najnowszym LP "Revolution". W rozwinięciu link do odsłuchu oraz epicki teledysk do utworu "The Kingdom" z gościnnym udziałem rapera Glasses Malone'a.

Tagi:
video
kategorie: Audio, News, R&B, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-24 13:10 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Niedawno pisaliśmy o premierze najnowszej płyty TQ "Coming Home" i singlowym "Oldie Love", a teraz soulman rodem z Compton przygotował przepiękny, ciepły świąteczny numer, ukazujący magię tej pory roku. Dodatkowo wokalista założył mikołajową czapę, zarzucił na plecy wielki "wór" z prezentami i przeszedł się po ulicach Houston, rozdając tamtejszym bezdomnym prezenty i szerząc uśmiech i dobre wibracje. My odpalamy w redakcji "This Christmas" i dołączając się do przesłania TQ również Wam życzymy rodzinnych, wesołych Świąt!

Tagi:
video
dodano: 2017-10-08 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jeden z najbardziej charyzmatycznych i stylowych wokalistów R&B z Zachodniego Wybrzeża, autor pamiętnego międzynarodowego hitu "Westside" sprzed prawie 20 lat i wychowanek Compton TQ tak naprawdę nigdy nie przestał tworzyć muzyki i wydawać płyt. Zawirowania z wytwórniami, m.in. epizod z Cash Money i nigdy nie wydana tam płyta "Gemini", a także zmiany w przemyśle muzycznym sprawiły natomiast, że stopniowo coraz bardziej odbił w stronę niezależności.

Jego najnowsze, już ósme studyjne LP "Coming Home" to kawał świetnego soulu/r&b, a promujący płytę singiel, wyprodukowany przez legendarnego producenta z Oakland E-A-Ski "Oldie Love" to TQ w najlepszym wydaniu - łączący unikalny wokal i nawiązania do klasycznego soulu z westcoastowymi, zabarwionymi hip-hopem (co za piszczały!) bitami. Cudo.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-03 12:37 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jeden z najbardziej charyzmatycznych i stylowych wokalistów R&B z Zachodniego Wybrzeża, autor pamiętnego międzynarodowego hitu "Westside" sprzed prawie 20 lat i wychowanek Compton TQ powraca z nowym albumem.

Tagi:
dodano: 2013-03-10 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

TQ featuring Mystikal - BAD MAN (Official UNCUT Video)

"Bad Man" to drugi teledysk promujący wydany w zeszłym miesiącu, szósty już w karierze TQ solowy album "Legendary". Efektowny, stylizowany na lata 70. i nakręcony w Nowym Orleanie klip przedstawia historię dwóch handlarzy nielegalnymi diamentami - Leroya Jeffersona LaRue (tytułowy "Bad Man" - TQ) i Slick Sonny Jenkinsa (Mystikal). Świeżo, z dystansem i pomysłem - jestem na tak. Już niedługo możecie się spodziewać recenzji "Legendary" TQ, a jeśli chcielibyście zamówić płytę w wersji CD to możecie to zrobić pod TYM linkiem (ok. 40zł wraz z przesyłką, polecam).

video
kategorie: News, R&B, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2012-11-18 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

TQ - California Dreamin'

Autor klasycznego już hymnu Zachodniego Wybrzeża "Westside" z 1998 r. - wokalista TQ przygotowuje się obecnie do wydania szóstego już w swojej karierze solowej albumu o nazwie "Legendary". "California Dreamin" to drugi klip promujący zbliżające się wielkimi krokami wydawnictwo, i stanowi luźną kontynuację poprzedniego singla artysty "Hotel California". Znów dostajemy świetny, ciekawy i przyjemny dla oka teledysk, oraz charakterystyczny wokal Terrance'a Quaitesa położony na wyluzowany, melodyjny bit oparty na gitarze akustycznej. Gotta give it up for the Westside!

Tagi:
kategorie: News, Teledyski
dodano: 2012-02-15 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 7)


Twórca
jednego z najlepszych hymnów Zachodniego Wybrzeża, klasycznego już "Westside" z 1998 r. - TQ powraca z nowym materiałem. "Hotel California" to pierwszy singiel z nadchodzącego albumu wokalisty, który nosił będzie nazwę "Legendary". Jest to remake znanego hitu sprzed lat, zobrazowany ciekawym, przyjemnym dla oka klipem, opowiadającym pewną historię. Nie jest to co prawda taki sztos jak genialne "Right On" z 2004 r., ale wypada całkiem nieźle i pokazuje, że wokalnie TQ nadal prezentuje wysoki poziom.

Tagi: