TIDAL

TIDAL

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-10-20 12:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Znamy nazwiska wszystkich artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji jednego z największych charytatywnych koncertów w USA. Na scenie TIDAL X BROOKLYN nie zabraknie międzynarodowych gwiazd! To już czwarta edycja koncertu TIDAL X BROOKLYN zorganizowana przez Jay-Z. Odbędzie się 23 października na nowojorskim Brooklynie. Tegoroczni wykonawcy spotykają się na jednej scenie, aby wesprzeć reformę sprawiedliwości w sprawach karnych w całym kraju.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-07 16:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Kilkanaście dni temu huragan Maria uderzył w Puerto Rico oraz pobliskie wyspy, niszcząc wszystko co napotkał na swojej drodze, w wyniku czego ponad 3 miliony ludzi zostało pozbawionych dostępu do energii. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-15 20:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 7)

Wczoraj wszystkie strony internetowe i blogi poświęcone hip-hopowi obiegła informacja o możliwej współpracy Lil Wayne'a i Jay'a Z. Wywołane to wszystko zostało przez słowa rapera z Nowego Orleanu podczas ostatniego koncertu, w których oświadczył, że podpisał kontrakt ze swoim idolem Jiggą. Spekulowano, że Wayne wszedł w szeregi wytwórni Roc Nation. Teraz dostaliśmy komentarz dotyczący całej sprawy od menedżera Weezy'ego.