THS Klika

THS Klika

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-14 21:10 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Kolejny konflikt na rodzimej scenie - reprezentant klasycznej stołecznej formacji THS Klika w mocnych słowach zaatakował Księcia Kapotę, ten szybko odniósł się do sytuacji.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-05-21 18:30 przez: Iron Media (komentarze: 3)

Trzeci album warszawskiego składu z południowej Pragi Ths Klika zatytułowany „Dla dzielnic muzyka” trafił na sklepowe półki. Krążek ukazał się nakładem Slang Records we współpracy z Fonografiką.
Płyta utrzymana jest w charakterystycznym wyjątkowym dla Tehaesów podwórkowym, ulicznym stylu lat 90-tych. Spodziewajmy się zatem brudnych sampli, mocnego przekazu i śpiewanych refrenów. Poza Romanem i Sują na płycie pojawia się elita warszawskiej rapowej sceny, m.in. Juras, Pono, Hudy HZD, Jaźwa ZIP i wielu innych. Za warstwę muzyczną odpowiada Dj 600V, Szczur, Raders,  Piotras, Głośny, Zbyhu Zhnn, Zbylu i Orło ZWB, za  skrecze Dj Def, za mix i master Raders.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-05-21 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
W ten piątek kolejna emisja audycji Black Essence w Radio Glob! Tym razem na antenie będziecie mogli usłyszeć wywiad z warszawskim składem THS Klika. Niedawno ukazał się ich ostatni materiał zatytułowany "Długopis I Kartka".

Wujas i CZM będą puszczać dla was muzykę od 20 do 22. Jest więcej powodów dla których warto tego słuchać.