The Knux

The Knux

kategorie: Audio, Funk, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-09 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

The KnuX to znany już doskonale naszym wytrwałym czytelnikom braterski duet z Luizjany, który po katastrofie huraganu Katrina przeniósł się do Kalifornii co zaowocowało dużym zwrotem w ich muzycznej karierze. Porozumienie z jednym z najlepszych managerów w historii branży, tour z Commonem, a potem powiew świeżości jaki na scenę wniósł niedoceniony chyba trochę debiut grupy "Remind Me In 3 Days". Potem była znakomita epka "Fuck You", drugi album "Eraser", a w tym roku możecie spodziewać się nadchodzącego wielkimi krokami kolejnego projektu zatytułowanego "KTWN".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-08-29 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Każdy kto miał przyjemność zetknąć się ze świetnym materiałem zespołu The Knux "Remind Me In 3 Days" z pewnością zapamiętał takie kozackie numery jak "Cappucino", "FIRE (Put It In The Air)" czy "Daddy's Little Girl". Parę miesięcy później grupa uraczyła nas niewiele słabszą epką zatytułowaną dźwięcznie "Fuck You".

Już niebawem grupa po raz kolejny zaatakuje pełnym albumem. Ponownie w ramach Interscope duet z Nowego Orleanu (chociaż aktualnie panowie mieszkają w Hollywood) zaserwuje nam kolejną porcję swojej energetycznej muzyki.