The KnuX "Toke Up" - nowy numer

kategorie: Audio, Funk, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-09 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

The KnuX to znany już doskonale naszym wytrwałym czytelnikom braterski duet z Luizjany, który po katastrofie huraganu Katrina przeniósł się do Kalifornii co zaowocowało dużym zwrotem w ich muzycznej karierze. Porozumienie z jednym z najlepszych managerów w historii branży, tour z Commonem, a potem powiew świeżości jaki na scenę wniósł niedoceniony chyba trochę debiut grupy "Remind Me In 3 Days". Potem była znakomita epka "Fuck You", drugi album "Eraser", a w tym roku możecie spodziewać się nadchodzącego wielkimi krokami kolejnego projektu zatytułowanego "KTWN".

Mamy dla was nowy, drugi już singiel z wydawnictwa zatytułowany "Toke Up". Wyprodukowany oczywiście przez samych KnuX'ów, nieco bardziej stonowany, ale wciąż niezwykle żywy kawałek ze świetną, choć prostą partią gitary, która stała się już ich elementem rozpoznawczym. Krispy i Joey nigdy nie byli najbardziej wymiatającymi graczami na mikrofonie, ale są charakterystyczny i potrafią sobie na takich produkcjach radzić z dużą gracją i wzbudzając niekłamaną sympatię.

Pod spodem znajdziecie też pierwszy singiel z "KTWN", kto wie czy nie lepszy, a na pewno bardziej przebojowy "Animal", w którym duet pokazuje pełny zakres swoich umiejętności - od produkcji do śpiewu. Niesamowity feeling całości... Czekam z niecierpliwością. Album 26 listopada.

 

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>