Still Brazy

Still Brazy

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-07-26 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

"I'm the only one who made it out the west without Dre" - rapuje YG w singlowym "Twist My Fingaz", i chociaż jest to stwierdzenie mocno na wyrost (wszak wielu reprezentantów zachodniego wybrzeża odniosło sukces w branży bez pomocy Dre), to trzeba przyznać że młody reprezentant Bompton wszedł we współczesny mainstream z buta i praktycznie w pojedynkę (a raczej w duecie z Mustardem) wprowadził westcoastowy gangsta rap z powrotem na salony.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-06 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Krótko po premierze oficjalnej poligrafii swojego nadchodzącego albumu, YG idzie za ciosem publikując tracklistę oraz nowy singiel ze "Still Brazy"! Na płycie znajdzie się łącznie 17 kawałków, w których gościnnie udzielają się m.in. Lil' Wayne, Drake czy Nipsey Hussle

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-02 16:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Świeżo po premierze trzeciego singla z udziałem Drake'a - "Why U Always Hatin?", YG zdradził dzisiaj datę pojawienia się na rynku swojego drugiego solowego albumu. Oczekiwany przez rzeszę fanów krążek wjedzie na sklepowe półki już za nieco ponad dwa tygodnie - 17 czerwca. Jednocześnie delikatnej zmianie uległa nazwa płyty ze "Still Krazy" na "Still Brazy", oraz zaprezentowana została oficjalna okładka wydawnictwa. Cover razem z wypuszczonymi dotychczas kawałkami możecie obejrzeć w rozwinięciu.