StahuStah

StahuStah

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-25 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ewa, żona Stahu Staha (jednego z pionierów imprezowo-bangerowego rapu w Polsce) pod koniec listopada doznała wylewu do lewej półkuli mózgu, spowodowanego pęknięciem nigdy wcześniej niezdiagnozowanego tętniaka. Obecnie jest po operacji i czeka ją bardzo długa i trudna droga do osiągnięcia pełnej sprawności fizycznej. Aby pomóc w zbiórce funduszy uruchomiona została grupa na Facebooku z licytacjami, gdzie można odnaleźć wiele ciekawych fantów związanych z polskim rapem m.in. płyty oraz ciekawe przedmioty.

Jednym z nich jest koszulka z pierwszej edycji Młodych Wilków, należąca do Kaiteu - jej aukcja kończy się dziś wieczorem!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-07-29 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Piosenki o prawdziwej miłości" to zbiór niepublikowanych wcześniej piosenek StahuStaha - rapera najbardziej znanego z numeru "Jestem twoją kokainą" i aktualnie powracającego z projektem Headlinerz współtworzonym razem z Gazzą oraz naszym Młodym Wilkiem - Kaiteu. Raper ujawnia na tym darmowym mixtape'ie swoje inne, wokalne oblicze. Ponadto po 5 latach od nagrania albumu "Dolce & Gibony" rzeszowski raper udostępnia go do odsłuchu. Można go również pobrać za darmo.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-11 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Prezentowaliśmy już wam dwa klipy od ekipy Headlinerz - teraz prezentujemy kolejny i tym razem jest to video mash-up pod letni sztos pt. "BANG" nagrany wspólnie z Wuwuniem. Pełny mixtape ekipy Headlinerz, którą tworzą StahuStah, Kaiteu oraz Gazza ukaże się w połowie wakacji i będzie nosił nazwę "Headbengerz".