Skajs

Skajs

dodano: 2020-05-17 14:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po agresywnym "Złym Obywatelu" Skajs uderza w inną nutę i w nowym singlu z "P4NDEMI4EP" odnosi się do spopularyzowanych we Włoszech imprez balkonowych, integrujących społeczność na odległość. Pozytywny nastrój i muzyczna zabawa mimo ograniczeń, a wszystko przy wsparciu Kuby Knapa i Psycho-Patki oraz z klimatycznym teledyskiem. Premiera gościnnie na kanale PopkillerTV.

Tagi:
dodano: 2020-05-03 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 32)

"Ostry antywyborczy antysystemowy manifest skierowany w stronę rządzących polityków. Bez gryzienia się w język, bez strzałów w powietrze. Prawdziwy wk**wiony rap. Prawdziwy protest-song" - tymi słowami swój najnowszy singiel określają autorzy, którzy zawarli w "Złym Obywatelu" swoje refleksje związane z pandemią, kwarantanną oraz rownoległymi wydarzeniami na scenie politycznej.

kategorie:
dodano: 2020-05-03 00:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Album, który powstał w błyskawicznym tempie, odnoszący się i poświęcony szczególnej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. 7 numerów w różny sposób odnosi się do pandemii COVID, ale jest to jedynie pkt wyjścia, aby przyjrzeć się cechom naszego społeczeństwa. Za warstwę tekstową albumu odpowiada Skajs oraz zaproszeni goście - Majkel i Kuba Knap. Album muzycznie w całości wyprodukował łódzki producent i kompozytor Antek Siejka [Lesindcredibles].

EP to 7 numerów w różny sposób poruszających temat pandemii COVID-19, jednak traktowanej jedynie jako pkt wyjścia, by przyjrzeć się naszym cechom jako społeczeństwa. To jacy jesteśmy epka ukazuje przez różne pryzmaty - od kontrowersyjnych tematów wyborów, katolicyzmu czy leśnych polowań, po lekkie imprezy balkonowe.

Tagi: