silny jak nigdy wkurwiony jak zwykle

silny jak nigdy wkurwiony jak zwykle

video
dodano: 2012-10-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Legalny debiut Mielzky'ego od piątku można znaleźć w sklepach, jest to więc idealny moment na publikację przeprowadzonego niedawno wywiadu. Jak doszło do nawiązania współpracy ze Szpadyzorem? Jak Mielzky odniesie się do porównań z Dioxem i narzekań po singlach, że cała płyta będzie mówiła o tym samym? Czy Gruby przesiąkł już trójmiejskim klimatem? Skąd decyzja na powierzenie większości produkcji Returnersom i dlaczego na albumie nie ma bitów od Patr00? O tym i o wielu innych kwestiach w naszej rozmowie.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-10-13 19:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 25)

Dużo krwi, potu i łez facet przelał, zanim wyszedł ze swoją muzyką do szerszej publiczności. A należy pamiętać, że fizjologia to jedno, natomiast psychologia to drugie - sporo tych niekoniecznie dobrych emocji przewinęło się przez dwie EP-ki Sekaku, EP-kę z Benncartem, kilka luźnych numerów i dość głośny projekt "Lavoholics". Z pokaźnym wsparciem promocyjnym ze strony El Polako Mielzky vel Gruby Mielzky wreszcie wskakuje na sklepowe półki z albumem "Silny Jak Nigdy Wkurwiony Jak Zwykle". Dobrze jak zwykle?

dodano: 2012-10-12 19:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W dniu premiery legalnego debiutu Mielzky'ego otrzymujemy cały krążek do darmowego odsłuchu. Album ten to w warstwie muzycznej w większości zasługa The Returners, ale także Gedza i Raka (Dwa Zera). Gościnnie pojawiają się Jinx (Proximite), Diox (Hifi Banda), donGURALesko (PDG Kartel), oraz Bonson.

video
dodano: 2012-10-11 20:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Gruby Mielzky x RakRaczej - Kocham (Album Silny Jak Nigdy Wkurwiony Jak Zwykle) prod. The Returners

Już jutro dostaniemy legalny debiut Mielzky'ego a z tej okazji trafia do nas trzeci klip. Tym razem lżejszy i bardziej pozytywny, z gościnnym udziałem Raka z ekipy DwaZera.