Sentymentalnie

Sentymentalnie

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2015-03-13 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Seria sprzedażowych wyróżnień dla Kaliego zdaje się nie mieć końca - tym razem raper ogłosił, że jego ostatni album, "Sentymentalnie" pokrył się Platyną! Postanowił podzielić się także z tej okazji pewną refleksją...

kategorie:
dodano: 2014-09-11 11:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sentymentalnie to kolaboracja raper/producent o klasycznym charakterze pełna brudnych, samplowanych bitów o ciężkim klimacie i oldscholowym brzmieniu z dodatkiem kompozycji autorskich a liryka albumu jak zawsze w przypadku Kaliego zaskoczy tematyką oraz formą metafor o melancholijno - optymistycznym zabarwieniu.

Artysta obiecuje nie zawieść zarówno zwolenników mocnych rapowych zwrotek jak i melodyjnych refrenów.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-08-29 14:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ganja Mafia Label prezentuje pierwszy z trzech videosingli zapowiadających trzeci solowy projekt Kaliego pt: "Sentymentalnie", którego muzykę wyprodukował w całości jeden producent - Gibbs.

"Sentymentalnie to kolaboracja o klasycznym charakterze pełna brudnych, samplowanych bitów o ciężkim klimacie i oldscholowym brzmieniu z dodatkiem kompozycji autorskich a liryka albumu jak zawsze w przypadku Kaliego zaskoczy tematyką oraz formą metafor o melancholijno-optymistycznym zabarwieniu. Artysta obiecuje nie zawieść zarówno zwolenników mocnych rapowych zwrotek jak i melodyjnych refrenów." - czytamy w informacji prasowej.