RuDy

RuDy

dodano: 2013-12-20 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kapsel (możecie kojarzyć go z płyt ze Ślimakiem i WBW) i RuDy (produkował m.in. dla RR Brygady i dla FU) to duet z rocznika '90, który reprezentuje Stargard Szczeciński. W końcu udało im się skończyć pracę z projektem nad którym siedzieli 2 lata. „Gorzko słodki życia smak” to album bardzo refleksyjny, szczery, pełen emocji - jest po prostu słodko-gorzki. Kawałki często opierają się na kontrastach. Na płycie usłyszymy takich gości jak Zeus, Ry23, Danny, Fenix, Radonis, Lolek, Magdalena Bandolko oraz DJ’e: DJ Jarzomb, DJ eMBe, DJ D.F oraz DJ Redajs.

Tagi:
video
dodano: 2013-12-01 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

„Dziewczyny nie chcą romantyków” jest trzecim singlem a zarazem drugim teledyskiem promującym album stargardzkiego duetu Kapsel/RuDy pt: „Gorzko słodki życia smak”. Gościnnie w numerze udzielił się DJ Jarzomb. Wcześniej mogliście usłyszeć m.in. „Koniec żartów” z gościnnym udziałem Danny’ego, oraz dobrze przyjętą przez środowisko „Ligę Mistrzów” z udziałem Zeusa i Ry23. Premiera płyty jest planowana na 20 grudnia. Refleksyjny rzut oka na damsko-męskie relacje, premiera teledysku na Popkillerze.

Tagi:
dodano: 2013-11-08 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Kapsel & RuDy - Koniec żartów (feat. Danny, DJ D.F)

Prezentujemy promomix płyty "Słodko Gorzki Smak Życia" duetu Kapsel/RuDy, na której gościnnie udzielają się m.in. Zeus, Ry23 i Danny, oraz zaległy singiel promujący ją z udziałem tego ostatniego pt. "Koniec żartów". Premiera albumu w grudniu.

Tagi:
video
dodano: 2013-10-01 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Kapsel/Rudy x Zeus x Ry23 - Liga Mistrzów (skrecze Dj Embe)

DOBRZE POWIEDZIANE i UrbanRecTV przedstawiają klip do wspólnego utworu duetu Kapsel/RuDy oraz Zeusa i Ry23, do którego skrecze dograł Dj eMBe. "Liga Mistrzów" jest drugim singlem zapowiadającym album Kapsla i RuDego "Gorzko Słodki Życia Smak". Krążek ukaże się jesienią, zaś w rozwinięciu newsa możecie zapoznać się z tracklistą wydawnictwa.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-02-14 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 4)


Szpadyzor Records prezentuje kolejny singiel z nadchodzącego albumu Ry23 "Magiczne Pióro". Numer nazywa się "Jeśli Chcesz", a za bit do niego odpowiedzialny jest RuDy. Jeżeli kawałek się wam spodobał i chcecie go mieć na swoim dysku twardym, wystarczy kliknąć tutaj.

"Magiczne Pióro" ukaże się na rynku w połowie marca, delikatne spóźnienie spowodowane zostało problemami technicznymi przy ukończeniu albumu.