Rolling Papers 2

Rolling Papers 2

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-08-14 13:00 przez: Jan Deja (komentarze: 0)

Wiz Khalifa opublkował teledysk do znanej już fanom piosenki "Hopeless Romantic" z gościnnym udziałem Swae Lee, która promuje ostatnio wydany album "Rolling Papers 2". W tym zwariowanym wideo możecie zobaczyć raperów bansujących na pustyni utworzonej z nagich kobiet. Klip robi wrażenie zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy "zapada zmrok". Sprawdzcie sami!

kategorie:
dodano: 2018-07-13 01:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wyczekiwana kontynuacja najbardziej klasycznego albumu w dorobku Wiza Khalify. "Ta płyta jest dla mnie równie ważna jak debiut, nie było mnie tu chwilę" - mówi sam Wiz w premierowym wywiadzie dla Mass Appeal.

kategorie:
dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

***
Pełen wykaz nadchodzących premier --> Premiery Płyt
***

Co: Wiz Khalifa "Rolling Papers 2"

Kiedy: Kto wie, może 4/20?

Dlaczego: To już 4 długie lata od ostatniego studyjnego albumu King Khalify (nie liczę "Khalifa" uznanego za 'compilation album'). Wiz nie zwalnia tempa i wciąż bombarduje nas nowymi singlami czy mixtape'ami, ale stopniowo dopracowuje też swój kolejny krążek, mający być następcą kultowego już dla wielu "Rolling Papers". Jeszcze na jesieni Joe Budden mówił w Everyday Struggle, że dla Atlantica jest to teraz druga najważniejsza płyta obok debiutu Cardi B. To, że pracujący od zawsze szybko i sprawnie Wiz tak długo odwleka ten album może zwiastować to, że dostaniemy coś naprawdę wyjątkowego - pozostaje czekać.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-06-06 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Od kilku lat schemat jest ten sam - gdy za oknem robi się ciepło na moje słuchawki znów wraca "Rolling Papers". Majorsowy debiut Wiza mocno wbił się w pamięć i mimo tego, że po wyjściu spotkał się z mieszanymi recenzjami to z upływem czasu zachowuje odpowiednie replay value. Od jakiegoś czasu Khalifa zapowiada część drugą a wygląda na to, że jest do niej coraz bliżej!