RetroHash

RetroHash

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-01 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Retrohash" to projekt mocno alternatywny i znacznie różniący się od wcześniejszych poczynań Ashera Rotha. Nie inaczej jest z hipnotyzującym i klimatycznym "Pull It", które zdaniem Rotha jest "trzecim, ostatnim etapem wyprawy Retrohash".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-04-23 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Po wielu zapowiedziach, przesłankach i singlach wreszcie dostaliśmy pełny odsłuch! Od dziś za pośrednictwem serwisu YouTube możemy zapoznać się za darmo z najnowszym materiałem Ashera Rotha "Retro Hash". Artysta momentami mocno ucieka od rapu, jednak nadal jest tu dużo miejsca na jego rymy i flow. Gościnnie pojawiają się tu m.in. Curren$y i Vic Mensa. Cała płyta utrzymuje charakterystyczny vibe i klimat, który z pewnością wyróżnia ją od wielu premier, jakie mają miejsce ostatnimi czasy. Jeśli spodobały Wam się dotychczasowe single raczej nie będziecie zawiedzeni zaprezentowaną całością.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-18 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Asher Roth trochę pouciekał od rapu w ostatnich singlach, jednak dziś mamy Wam do zaprezentowania kolejny singiel z "RetroHash", w którym gospodarz rapuje zwrotki, a refrenem wyręcza go Major Myjah. W kawałku słychać wyraźną inspirację rockiem, gdyż bit wyprodukowany przez Blended Babies atakuje nas charakterystycznym gitarowym brzmieniem. Coraz ciekawiej robi się przed premierą całości... Cóż musimy jeszcze poczekać do 22 kwietnia na efekty pracy Ashera.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-26 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Już 22 kwietnia swój drugi studyjny długogrający album zaprezentuje nam Asher Roth. Po niemałej sławie zdobytej dzięki "I Love College" artysta ten... zniknął z mainstreamowej sceny by powrócić właśnie teraz. Po singlu "Tangerine Girl" i snippecie kawałka "Pot Of Gold", które jakby nie patrzeć odbiegają nieco od rapu, dostajemy pełną tracklistę oraz okładkę krążka. Okazuje się, że "RetroHash" zawierać będzie zaledwie 10 kawałków. Patrząc na listę gości na pewno uśmiechną się fani Spitty i młodej sceny Chicago, bo wśród dogranych wokali znajdziemy właśnie wersy od Curren$y i Vica Mensy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-16 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Asher Roth - Tangerine Girl

Przy okazji prac nad swoim drugim studyjnym albumem, "RetroHash", Asher Roth wspominał o artystycznej wolności i tym, że liczy się dla niego teraz tylko to, żeby muzyka sprawiała mu przyjemność. Słychać to w singlu "Tangerine Girl", w którym rapowanych fragmentów jest mało, dużo za to podśpiewywania i retro-stylistyki. Zobaczymy jak zaprezentuje się album, który już w kwietniu.

kategorie:
dodano: 2014-03-07 14:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Drugi oficjalny album autora hitu "I Love College", wydany 5 lat po głośnym debiucie.

Tracklista:

 

1. Parties at the Disco (Feat. ZZ Ward)
2. Dude (Feat. Curren$y)
3. Tangerine Girl
4. Pull It
5. Something for Nothing (Feat. Coyle Girelli)
6. Fast Life (Feat. Vic Mensa)
7. Last of the Flohicans (Feat. Major Myjah)
8. Be Right (Feat. Major Myjah)
9. Pot of Gold
10. Keep Smoking (Feat. Chuck Inglish)