Retro Hash

Retro Hash

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-04-23 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Po wielu zapowiedziach, przesłankach i singlach wreszcie dostaliśmy pełny odsłuch! Od dziś za pośrednictwem serwisu YouTube możemy zapoznać się za darmo z najnowszym materiałem Ashera Rotha "Retro Hash". Artysta momentami mocno ucieka od rapu, jednak nadal jest tu dużo miejsca na jego rymy i flow. Gościnnie pojawiają się tu m.in. Curren$y i Vic Mensa. Cała płyta utrzymuje charakterystyczny vibe i klimat, który z pewnością wyróżnia ją od wielu premier, jakie mają miejsce ostatnimi czasy. Jeśli spodobały Wam się dotychczasowe single raczej nie będziecie zawiedzeni zaprezentowaną całością.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-26 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Już 22 kwietnia swój drugi studyjny długogrający album zaprezentuje nam Asher Roth. Po niemałej sławie zdobytej dzięki "I Love College" artysta ten... zniknął z mainstreamowej sceny by powrócić właśnie teraz. Po singlu "Tangerine Girl" i snippecie kawałka "Pot Of Gold", które jakby nie patrzeć odbiegają nieco od rapu, dostajemy pełną tracklistę oraz okładkę krążka. Okazuje się, że "RetroHash" zawierać będzie zaledwie 10 kawałków. Patrząc na listę gości na pewno uśmiechną się fani Spitty i młodej sceny Chicago, bo wśród dogranych wokali znajdziemy właśnie wersy od Curren$y i Vica Mensy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-21 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Ostatnio zastanawiałem się czy Asher Roth na dobre zniknął do podziemia i czy pozostanie dla wielu sezonową ciekawostką, ograniczającą się tylko do serwowanie mixtape'ów i EP-ek. A przecież "Asleep In The Bread Aisle" to świetny materiał. A jednak - były piewca zalet studenckich melanży powraca z drugim sklepowym wydawnictwem. Powraca, zapowiadając je w dość nietypowym otoczeniu, wśród morskich fal i nagich cycków (bez cenzury - youtube zaspał?), zarazem ujawniając tytuł krążka.