Reincarnated

Reincarnated

video
dodano: 2013-05-31 19:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 6)

Snoop Lion - Ashtrays and Heartbreaks ft. Miley Cyrus

W kolejnym singlu promującym wydany w kwietniu "Reincarnated", Snoop Lion łączy swoje siły z Miley Cyrus. Dla mnie jeden z ciekawszych numerów na albumie... jak wam się podoba teledysk?

dodano: 2013-04-04 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 8)

Snoop Lion ft. Drake and Cori B. - "No Guns Allowed" (Official Video)

Dlaczego: Premiera "Reincarnated" coraz bliżej a na ostatniej prostej dostajemy do sprawdzenia singiel "No Guns Allowed", na którym wychowany wśród przemocy były członek gangu Crips, zamienia się w miłującego bliźniego orędownika pokoju, niosącego pełne miłości pozytywne przesłanie. Gościnnie Drake i nastoletnia córka Liona - Cori B.

dodano: 2013-03-27 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 12)

Owoc kontrowersyjnej przemiany Snoop Dogga w jamajskiego lwa w postaci zapowiadanej od dłuższego czasu płyty "Reincarnated", trafi na sklepowe półki 23 kwietnia. Właśnie poznaliśmy ostateczną tracklistę krążka, na której nie zabrakło niespodzianek.

dodano: 2012-11-02 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 11)

Official Video: Snoop Lion "La La La" (prod. Major Lazer)

Dlaczego: Zreinkarnowany Snoop Lion wypuścił właśnie oficjalny teledysk do pierwszego singla, promującego jego nadchodzący album reggae. Temat nadal wzbudza w słuchaczach wiele emocji i kontrowersji, ale jak widać na załączonym obrazku - najpopularniejszy rastafarianin 2012 roku kręci (dosłownie) sobie niezłą bekę, dobrze się przy tym bawiąc.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-02-07 19:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 18)


Nie minął jeszcze pełny rok od czasu premiery "Doggumentary", ledwo co zdążyliśmy przesłuchać wydany w grudniu wspólny album z Wizem ("Mac & Devin Go To High School") a Snoop zapowiada już kolejny krążek!