Reese Jones

Reese Jones

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-01-24 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Uważni czytelnicy naszej strony powinni już dobrze kojarzyć postać J.Nolana. Mieszkający w Atlancie MC rodem ze Wschodniego Wybrzeża w zeszłym roku nie atakował nas zbyt często nowymi wydawnictwami, ale ten rok rozpoczął mocnym wejściem. W tym miesiącu ukazała się bowiem jego nowa, 8-kawałkowa EPka z producentem z Virgiia Beach o ksywie Reese Jones, zatytułowana "The Humble Legends". Ta dwójka miała już okazję współpracować przy okazji EPki "The Archetype" w 2012 roku, a nowy projekt stanowi zapowiedź ich nadchodzącego LP "Keep It Cordial".

Jeśli cenicie wielokrotnie poskładane rymy, techniczne wygibasy, eksperymenty z flow oraz sample z r&b lat 90., The Humble Legends z pewnością przypadną wam do gustu. Odsłuch całości w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2015-01-24 12:45 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Nowa, 8-kawałkowa EPka autorstwa mieszkającego w Atlancie MC J.Nolana i producenta z Virgiia Beach o ksywie Reese Jones, a zarazem zapowiedź ich nadchodzącego LP "Keep It Cordial". Coś dla fanów wielokrotnych rymów, technicznych wygibasów, eksperymentów z flow i sampli z r&b lat 90.

video
dodano: 2014-12-16 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

J.Nolan - Building Utopia (Official Video)

Street dreams are still in me... - deklamuje 25-letni J.Nolan, dążący do zbudowania własnej utopii i rzucający osobiste, refleksyjne wersy pod świeży, oparty na ciętym samplu wokalnym bit autorstwa Reese Jonesa. "Building Utopia" to pierwszy singiel z zapowiedzianej na 12 stycznia EPki "The Humble Legends EP" mieszkającego w Atlancie MC.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-25 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

The Humble Legends to nowy duet, w którego skład wchodzą raper J.Nolan i producent Reese Jones, mający już na koncie wspólny 5-kawałkowy projekt "The Archetype EP" z 2012 roku. Zachęceni dobrym przyjęciem tamtego materiału artyści postanowili nagrać razem LP, a na początek zaserwowali nam pierwszy promocyjny singiel "Global Appeal". Zapowiadający przewidziany na przyszły rok album numer możecie sprawdzić w rozwnięciu.

dodano: 2012-01-21 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 4)
Jeśli ktoś z Was słuchał ostatniej, wydanej w sierpniu zeszłego roku płyty J.Nolana "Chaos Theory", to pewnie kojarzy też tytułowy track z tej płyty, który wyprodukował Reese Jones.

Teraz 22-letni MC z New Haven/Atlanty połączył siły z 18-letnim producentem z Wirginii, by dostarczyć fanom 5-kawałkową EPkę. "The Archetype EP" do odsłuchu i ściągnięcia w rozwinięciu.