Rap Not Dead

Rap Not Dead

video
dodano: 2013-10-17 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Po paru latach ciszy powrócił z najlepiej przyjętym solowym albumem w dorobku. Weteran, na którym wielu postawiło już krzyżyk złapał drugą mikrofonową młodość i zgodnie z tytułem "Rap Not Dead" pokazał, że stać go jeszcze na wiele. Borixona złapaliśmy tuż po odebraniu platynowej płyty za "Równonoc" Donatana - do czego również się przyczynił - by porozmawiać o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Udało nam się m.in. dowiedzieć o co dokładnie chodziło w klasycznym już wersie "Nienawidzę raperów i tego środowiska", ale nie tylko...

video dnia
dodano: 2013-05-22 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

BORIXON - Mój przyjacielu gośc. DzikiChór (prod. DNA) VIDEO - RAP NOT DEAD

Dlaczego: Ostatni klip promujący ubiegłoroczny album reprezentującego Kielce Borixona "Rap Not Dead". W rozwinięciu będziecie mogli zapoznać się z podsumowaniem ostatniego roku na scenie w wykonaniu Borixona.

dodano: 2013-01-09 19:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 24)

Witajcie w Innej Stronie - nowym cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie? W odcinku siódmym autor jednego z głośniejszych powrotów ostatniego roku, który już w piątek zagra na transmitowanym u nas na żywo trzecim koncercie z cyklu Popkiller On-Live - Borixon.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-07-16 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 33)
Polscy raperzy doskonale wiedzą, jak ciężko wstrzelić się w odpowiedni czas z jakimś "nowoczesnym" materiałem. Wiedzą o tym choćby bracia Kaplińscy, czy też Sokół i Pono ze swoją trylogią TPWC.

Któż by jednak pomyślał, że uda się to komuś, komu to się nie udawało przez lata, a był na tej scenie od niemal samego początku? Tak, to właśnie Borixon zrobił "Muzykę Rozrywkową" AD 2012.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-02-10 13:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 10)


Przedstawiamy kolejny, po "Papierosach", singiel z nadchodzącej płyty Borixona "Rap Not Dead". Sprawdźcie, co najnowszy nabytek StoproRap do spółki z Tym Typem Mesem mają do powiedzenia o przemyśle ubraniowym. Bit to dzieło Donatana.