Po tej stronie raju

Po tej stronie raju

dodano: 2012-11-28 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)

Witajcie w Innej Stronie - nowym cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie? W najnowszym odcinku HuczuHucz prosto z... innej strony raju.

recenzja
dodano: 2011-12-05 16:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 15)
Nie ma nic przyjemniejszego niż napisanie przedpremierowej recenzji płyty takiej jak ta. Wiecie dlaczego? Hype na Hucza urósł chyba na tyle, że cokolwiek napisze recenzent, to słuchacze i tak sprawdzą krążek, niezbyt przejmując się jego opinią. W końcu popiera go sporo osób - od najbardziej krytycznych użytkowników forów internetowych (sam nazwałbym go mianem "dziecka Ślizgu"), po tych, którzy sprawdzają rap tylko z doskoku.

Taki stan rzeczy potrafi dać artyście niesamowitą motywację, z drugiej jednak strony może sparaliżować. Zatem: czy raper z Trójmiasta udowodnił tym krążkiem, że warto na niego stawiać?
dodano: 2011-08-09 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)
Zbliża się premiera albumu młodego trójmiejskiego MC HuczuHucza pt. "Po tej stronie raju".

Dzisiaj prezentujemy trzeci singiel, który nosi tytuł "36,6" i przedstawia człowieka w niekonwencjonalny sposób. Produkcją numeru zajął się Threone1.