Pismo Święte

Pismo Święte

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-03-19 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

To mógł być spory szok. Może nawet jakiś mały skandalik. Tytuł wypuszczonego niedawno nakładem High Time nowego albumu Michała Kisiela wywołuje kontrowersje, a podparty mocnym uderzeniem w postaci singla „Wypadek Drogowy” mógł rozbuchać wielką ochotę na jeden z najbardziej fascynujących debiutów ostatnich lat. No cóż, rzeczywistość aż tak kolorowa nie jest, co nie znaczy że z „Pismem Świętym”, choćby nawet z kilkoma jej wersetami, zapoznawać się nie trzeba. Wręcz przeciwnie.

video
dodano: 2013-03-02 18:00 przez: High Time Label (komentarze: 0)

Michał Kisiel - Krew Na Chodnikach ft. Praktis, Te-Tris (prod. EsDwa)

"Krew na chodnikach" to klip promujący album "Pismo Święte" Michała Kisiela. Gościnnie udzielił się Praktis oraz Te-Tris. "Pismo Święte" to konceptualny album opowiadający historię rapera, który w wyniku przypadkowej rozmowy, nieświadomie zawiera pewnego rodzaju pakt, prowadzący w efekcie do tragicznego finału.

dodano: 2013-02-19 20:30 przez: High Time Label (komentarze: 0)

Michał Kisiel - Do przodu powoli pomału (ft. DJ Twister, prod. Esdwa)

"Do przodu powoli pomału" to kolejny numer z albumu "Pismo Święte" Michała Kisiela. Codziennie o 18 na kanale High Time będą prezentowane następne numery Michała także jak ktoś jest chętny by sprawdzić to zapraszamy! Możecie śledzic to poprzez subskrypcję kanału lub 'lajkowanie' fanpage'a High Time, lub to i to. Poniżej zamieszczamy również tracklistę albumu. Do przodu powoli pomału, bez przypału!

dodano: 2013-01-22 22:00 przez: High Time Label (komentarze: 6)

Michał Kisiel - Kto widział diabła? (prod. Esdwa)

"Kto widział diabła?" to trzeci singiel promujący album "Pismo Święte". Za bit odpowiedzialny jest Esdwa, skrzypce w refrenie dograł Przemek Popławski.

"Pismo Święte" to konceptualny album opowiadający historię rapera, który w wyniku przypadkowej rozmowy, nieświadomie zawiera pewngo rodzaju pakt, prowadzący w efekcie do tragicznego finału. Płyta jest spójna, a jednocześnie urozmaicona, zarówno pod względem lirycznym jak i muzycznym.