High Time Label

High Time Label

dodano: 2019-01-10 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trójmiejski High Time wniósł do polskiego rapu spory powiew świeżego powietrza (z dużą zawartością jodu) - dość powiedzieć, że spod skrzydeł małego niezależnego labelu wyfrunęli do nas HuczuHucz, Gedz, Joda, Rover czy Michał Kisiel. Po kilkuletniej ciszy High Time wraca wydając kolejny materiał!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-03-19 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

To mógł być spory szok. Może nawet jakiś mały skandalik. Tytuł wypuszczonego niedawno nakładem High Time nowego albumu Michała Kisiela wywołuje kontrowersje, a podparty mocnym uderzeniem w postaci singla „Wypadek Drogowy” mógł rozbuchać wielką ochotę na jeden z najbardziej fascynujących debiutów ostatnich lat. No cóż, rzeczywistość aż tak kolorowa nie jest, co nie znaczy że z „Pismem Świętym”, choćby nawet z kilkoma jej wersetami, zapoznawać się nie trzeba. Wręcz przeciwnie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-08-22 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 29)


Przedstawiamy pierwszą odsłonę najnowszej inicjatywy HIGH TIME LABEL - Cypher, będącego nawiązaniem m.in. do BET Cyphers czy Cypherów w ramach XXL Freshmen. Gospodarzem każdego odcinka jest 13Crew (DJ O2ld & DJ Lolo). W każdym epizodzie nagrywane są na żywo zwrotki 4 raperów oraz cuty i skrecze. Na sam początek: Mielzky, Kisiel, Spec i Joda.