Pierwszy Dzień W Piekle

Pierwszy Dzień W Piekle

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-02 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Pierwszy dzień w piekle jest metaforycznym odbiciem mojego prawdziwego ja i nauką dla innych. Każdy ze słuchaczy powinien odebrać ten album na własny sposób. Pomysł, by nakręcić musical do całej płyty narodził się pierwszy w mojej głowie. Bazując na scenariuszu, który napisałem, zaczęły powstawać utwory. Muzyka, którą znajdziecie na tym albumie jest ciężka i melancholijna ale jest zupełnie czymś innym niż Autopsja" - opisuje nadchodzący w tym miesiącu projekt poznański raper AK-47. Sprawdźcie kolejne odcinki historii.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-12 00:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Pierwszy dzień w piekle jest metaforycznym odbiciem mojego prawdziwego ja i nauką dla innych. Każdy ze słuchaczy powinien odebrać ten album na własny sposób. Pomysł, by nakręcić musical do całej płyty narodził się pierwszy w mojej głowie. Bazując na scenariuszu, który napisałem, zaczęły powstawać utwory. Muzyka, którą znajdziecie na tym albumie jest ciężka i melancholijna ale jest zupełnie czymś innym niż Autopsja" - mówi o swoim drugim albumie poznański raper AK-47. Dziś mamy dla Was ciąg dalszy historii...

dodano: 2014-12-28 20:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po dobrze przyjętym debiutanckim albumie "Autopsja" warszawski raper AK-47 szykuje się do premiery swojego drugiego, mocno konceptualnego projektu. Znamy już okładkę, dostaliśmy także dwa teledyski.