P3

P3

video
kategorie: R&B, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-27 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ostatnich miesiącach Partynextdoor nie próżnował - to m.in. on stał za stworzeniem megahitu "Work" Drake'a i Rihanny. Teraz kanadyjski talent postawił na solową twórczość i wypuścił swój nowy album "P3". Opublikowany wczoraj klip do "Not Nice" to naprawdę konkretny strzał, kojarzący się z klimatem spopularyzowanym ostatnio przez "One Dance" czy "Controlla" Drizzy'ego a także "LUV" Tory'ego Laneza. Czyżby i także te muzyczne uderzenia były pomysłami PND? Nie wiemy, ale sprawdźcie jak brzmi "Not Nice".

Tagi:
video dnia
dodano: 2013-11-19 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Pasjonaci - Do góry nogami feat. Zeus (prod. Pawko)

Dlaczego: Ostatnim klipem promującym album Pasjonatów "P3" jest video nakręcone do numeru z udziałem Zeusa. "Do Góry Nogami" to brudne brzmienie, miejski klimat i gorzki przelot przez wszechobecne absurdy i wynaturzenia.

Tagi:
video
dodano: 2013-07-12 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Pasjonaci - Tak czy inaczej? (prod. Pawko, cuty/skrecze Dj Element)

SAMAD RECORDS prezentuje czwarty teledysk Pasjonatów promujący nowy album tej grupy o nazwie "P3". Tym razem obraz powstał do numeru "Tak czy inaczej?", do którego swoje skrecze dograł Dj Element. Płyta "P3" miała swoją prapremierę wczoraj i jest dostępna w sprzedaży na http://www.pasjonaci.net, natomiast już jutro nastąpi oficjalna premiera tego wydawnictwa i album trafi na półki sklepowe. Zapraszamy do sprawdzenia tego nietypowego teledysku

Tagi:
video
dodano: 2013-07-06 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pasjonaci - Nie udawaj (prod. Pawko)

Samad Records przy współpracy z Urban City prezentuje kolejny teledysk będący obrazem do trzeciego singla zapowiadającego nowy album PASJONATÓW pt. "P3", zrealizowany do utworu pt. "Nie udawaj". Teledysk kręcony w trudnych zimowych warunkach został okupiony kilkoma kontuzjami głównych aktorów, ale nie od dziś wiadomo, że sztuka wymaga poświęceń. Miło nam również poinformować, że na stronie: http://www.pasjonaci.net wystartował preorder płyty "P3". Wszyscy, którzy złożą zamówienie na http://www.pasjonaci.net otrzymają album "P3" trzy dni przed oficjalna premierą, która jest zaplanowana na 13 lipca.

Tagi: