ON

ON

video
dodano: 2020-01-29 07:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

KaeN - John Wick (prod. PSR)

"Na początku miał to być tylko smaczek w postaci one shota, którego zwrotka i refren zostały dodane na koniec teledysku do kawałka "West Coast" ale masa pytań o to kiedy on wyjdzie spowodowała, że postanowliśmy dokończyć historię i tak powstał cały klip. Za obraz odpowiadają BeLogic Studio i Be4tune w postaci dwójki utalentowanych ludzi: Kamila Rydzewskiego i Joanny Duńki" - czytamy.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tagi:
dodano: 2018-04-10 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"ON" to najnowsza EP-ka duetu Oki & Nearr. Oki to pochodzący z Lubina raper z rocznika '98, którego niedawno mogliście u nas zobaczyć przy okazji klipów na kanale SB Maffiji i Step Records (w ramach Step Pick) a jego styl stanowi nietypową wypadkową pomiędzy nową i starą szkołą rapu.

Teraz pora na premierę pełnego projektu, który zamawiać możecie tutaj - a także kolejny klip, nagrany do osobistego "Cześć, Oki".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-17 21:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na wieczór dostajemy kolejny klip od Tau - tym razem jest to klimatyczne miejskie video zrealizowane do jednego z mocniejszych numerów na "ON", nowocześnie brzmiącego "Spray".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-16 16:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Formuła trasy koncertowej Tau zapowiada się dość niestandardowo - ruszające właśnie "ON TOUR" połączone będzie z otwartymi spotkaniami ze słuchaczami, rozmowami na wszelkie tematy oraz wspólnymi modlitwami. Okazuje się, że masę pozytywnej energii przyniósł już otwierający koncert w Przemyślu...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-14 22:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Rusza obecnie trasa koncertowa Tau, na której raper odwiedzi ponad 40 miast - przed każdym koncertem zorganizuje specjalne otwarte spotkanie z fanami, a na części z owych spotkań towarzyszyć będzie mu specjalny gość...

Tagi:
video
dodano: 2017-07-24 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Z Tau spotkaliśmy się w Dniu Ojca, w atmosferze słonecznej Saskiej Kępy, by porozmawiać o jego najnowszym albumie "ON", który zadebiutował na 1 miejscu notowania OLiS. W drugiej części wywiadu porozmawialiśmy o Snoop Doggu zapowiadającym album gospel, haśle "Only God Can Judge Me" obecnym m.in. u 2Paca, o nawróconym członku Korn, fundacji ON a także spotkaniu z producentem Kendricka Lamara i działaniach Kendricka na rzecz młodzieży w Compton.

Tagi:
video
dodano: 2017-07-20 18:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Z Tau spotkaliśmy się w Dniu Ojca, w atmosferze słonecznej Saskiej Kępy, by porozmawiać o jego najnowszym albumie "ON", który zadebiutował na 1 miejscu notowania OLiS. Oprócz wrażeń odnośnie takiego wyniku pogadaliśmy m.in. o sporej dawce autokrytycyzmu obecnej na albumie, o niedawnym oświadczeniu w sprawie bycia molestowanym w dzieciństwie, o najnowszej płycie Kendricka Lamara i zawartym na niej dualizmie a także o... Zui śpiewającej gospel. Oto pierwsza część wywiadu!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-07-11 22:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Tau rusza w trasę promującą swój najnowszy album "ON" - a w jej ramach wystąpi po wakacjach aż 40 razy!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-06-08 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

"ON" zadebiutowało w naprawdę świetny sposób - najnowszy materiał Tau ulokował się bowiem na samym szczycie notowania OLiS! Oto, co powiedział nam na świeżo kielecki raper:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-05-30 01:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"ON" to trzeci album w artystycznym dorobku Tau. Po zamierzonej, długiej przerwie od koncertów i pracy w studiu, wraca na scenę z wielką mocą. ON czyli Włączony, to płyta pełna miłości, nadziei, wiary, radości, ale też gorzkiej refleksji nad kondycją społeczeństwa. Wraz z premierą płyty poznamy również szczegóły dotyczące działań Fundacji ON (www.fundacjaon.pl), którą Tau powołuje do życia. Będzie ona miała za zadanie nieść pomoc cierpiącym ludziom.

CD.1:

01. Last Minute (feat. Anatom)
02. Dawca
03. Oko W Oko

Tagi:
dodano: 2017-05-29 15:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W piątek ukazał się najnowszy album Tau - dwupłytowe wydawnictwo "ON", podzielone wg klucza poważnej refleksyjnej płyty "ON" i lżejszej, relaksacyjnej "OFF" (o koncepcie Tau opowiadał w naszym wywiadzie). Pierwszy krążek przynosi m.in. bardzo mocne i osobiste rozliczenie z własną przeszłością w numerze "Chwila szczerości"...

Tagi:
video
dodano: 2017-05-24 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Już w piątek trzeci album Tau, dwupłytowe wydawnictwo "ON" - z tej okazji korzystając z technologicznych udogodnień złapaliśmy się przedwczoraj z kieleckim raperem na wideokonferencji, by porozmawiać o jego najnowszym krążku. Tau był akurat w biurze, ze świeżo wytłoczonym zapasem CD, więc humor dopisywał a poza obszerną i ciekawą rozmową o jego twórczym kryzysie, potrzebie zachowania balansu między refleksją i radością oraz pracą a relaksem czy o zawartości "ON" i "OFF" mogliśmy też zobaczyć jak prezentuje się wydanie fizyczne albumu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2017-05-15 18:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

"Przesadziłem, zrobiłem dla Was dwie płyty" - mówi Tau i ujawnia tracklistę dwupłytowego "ON", zdradzając że osoby, które zamówiły preorder na www.bozonrecords.pl/on otrzymają jeszcze trzeci krążek-niespodziankę. Premiera już 26 maja, poniżej tracklista i dotychczasowe single.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-14 13:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi Tau skłania do refleksji swoim czwartym singlem promującym album "ON". Krążek otrzymamy niebawem.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-02-28 18:47 przez: Kacper Szymański (komentarze: 8)

Tau zaprezentował słuchaczom kolejny teledysk promujący jego ostatni album "ON". Do sieci trafiło video do utworu "Newsletter", który wyprodukowali wspólnie Tau z I:Gor'em. Video to dzieło Tau, Jakuba Drobczyńskiego, Piotra Żurawskiego i Piotra Baryły. ''Newsletter'' rozpoczyna się innym utworem pt. ''Spray'' (prod. Gibbs). Znajdzie się on na albumie ''ON''.

Tagi:

Strony