Olivier St. Louis

Olivier St. Louis

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Video
dodano: 2017-04-10 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Świeżo po premierze kolejnego świetnie przyjętego solowego krążka "The Iceberg", już jutro - 11 kwietnia, wszechstronnie uzdolniony Oddisee wraz z sympatyczną zgrają Good Compny zaprezentują się przed polską publicznością. My widzieliśmy już Oddisee na żywo trzykrotnie i gwarantujemy, że ten wieczór zapamiętacie na dobre. Jako support artystę wesprze wokalista soulowy Olivier St. Louis.

Bilety w cenie 55 zł wciąż dostępne na stronie organizatora Live Nation. Widzimy się pod sceną!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-12-14 14:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Już 11 kwietnia w ramach trasy koncertowej Beneath The Surface Tour w Warszawie zagra jeden z najciężej pracujących i najbardziej kreatywnych artystów na scenie hip-hopowej, MC i producent Oddisee. Reprezentujący Waszyngton muzyk przyjedzie razem z live bandem Good Compny, z którym już grał w Warszawie przy okazji promocji swojego ostatniego LP "The Good Fight".

kategorie: Audio, Nowe twarze, Ot tak, R&B, Soul
dodano: 2016-05-05 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W erze plastikowego, tworzonego pod kluby r&b, zalewającego rynek muzyczny, prawdziwych soulmanów przywołujących na myśl najlepsze tradycje tej muzyki ze świecą szukać… Całe szczęście zatem, że podczas nadrabiania zaległości z wytwórni Jakarta Records natrafiłem na projekt, który wcześniej jakoś umknął naszej uwadze - mowa o zeszłorocznej EPce Oliviera St. Louis (znanego wcześniej jako Olivier Daysoul), zatytułowanej „Black Music”.

Olivier stały współpracownik Oddisee, a fani waszyngtońskiego MC/producenta kojarzyć go mogą m.in. z genialnej, akustycznej wersji „You Know Who You Are” czy gościnnych występów na płytach „People Hear What They See” i „Tangible Dream”. Na EPce „Black Music” znajdziecie cztery bardzo ciekawe, różnorodne, przesiąknięte inspiracjami złotą erą soulu kompozycje, ukazujące solowy potencjał muzyka z St. Louis.