O.F.T.B.

O.F.T.B.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-24 22:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 6)

Wczoraj informowałem was o nowym albumie, jaki na rynek wypuściła grupa O.F.T.B. - dzisiaj mam do przekazania niestety smutną nowinę. Lider Operation From The Bottom - Kevin "Flipside" White został dzisiejszej nocy zastrzelony przez niezidentyfikowanych sprawców. Informację jako pierwszy przekazał serwis AllHipHop.com, powołując się na różne źródła, w tym osoby z bliskiego otoczenia zmarłego rapera.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-09-23 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

O.F.T.B. to grupa, którą znają doskonale wszyscy fani Death Row Records. Po upadku legendarnej wytwórni, ekipa z Watts długo nie mogła znaleźć sobie drugiego domu, aż w końcu Flipside oraz Low MB postanowili założyć swój własny label - Tha Pay Roll Records i pod jego szyldem wydać wreszcie długo oczekiwany krążek pt. "Hostile Environment". Płyta ukazała się właśnie na iTunes i jest dopiero trzecim albumem w ponad 20-letniej historii zespołu.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-09-10 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)
Był taki czas, kiedy O.F.T.B., jako cześć wielkiej rodziny Death Row dzieliło studio z takimi legendami jak 2Pac, Snoop Dogg czy Dr. Dre.
Grupa przygotowywała wtedy świeży projekt, będący follow-up'em wydanego w 1992 roku debiutu "Straight Up Watts", który jak na tamte lata okazał się niemałym sukcesem.
I choć "I Come Up Hard LP", bo tak miał się nazywać ich Death Row album, zamiast na półkach sklepowych został zamknięty na prawie 15 lat w sejfie, materiał znalazł swoją drogę do słuchacza w postaci płyty "Damn Near Dead", wydanej 12 lipca przez kanadyjski label WideAwake Entertainment.

Co możemy powiedzieć o krążku, który zawiera kawałki często starsze od niejednego fana?