Novel

Novel

kategorie: Audio, News, R&B, Soul
dodano: 2015-02-22 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Novel to niezwykle utalentowany wokalista/okazjonalnie raper, którego kojarzyć możecie chociażby ze ścisłej współpracy z Joellem Ortizem ("Call Me", wspólny mixtape "Defying The Predictable") czy gościnnych występów u Slaughterhouse. Jakiś czas temu sześciokrotnie nominowany do Grammy artysta z Atlanty wypuścił swój najnowszy darmowy album.

Na "Mood Indigo" znajdziemy 12 oryginalnych utworów, osadzonych w klimacie subtelnego, klimatycznego soulu/r&b, a gościnnie na mikrofonie pojawiają się m.in. Lecrae, Joe Budden czy Crooked I.

kategorie: Audio, News, Nowe twarze, Soul
dodano: 2010-07-08 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
Postać Novela przedstawialiśmy wam w jednym z pierwszych odcinków Świeżej Krwi, jeszcze za spinnerowych czasów. Od tego czasu z pewnością zdążyliście się przekonać o jego klasie.

Młody kalifornijski raper, wokalista i producent talent do muzyki miał zapisany w genach. Jest wnukiem uczczonego w Rock And Roll Hall Of Fame Solomona Burke'a i synem - znanego z legendarnego labelu Motown - Mickey Stevensona. W tym roku powinno ukazać się debiutanckie "Calligraphy" a my mamy nowy numer z tego materiału.