Neon Icon

Neon Icon

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-15 18:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Temat butów w rapie przewijał się dość często. Co dzieje się jednak gdy sięga po niego ktoś taki jak RiFF RaFF - wykonawca prześmiewczy, nieco szalony... Trudno go określić inaczej jak odbiegający od reszty i jakby nie patrzeć charyzmatyczny. "Tip Toe In My Jawwdinz" jest kawałkiem pochodzącym z jego pierwszej legalnej płyty - "Neon Icon".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-01 19:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Jedna z najbardziej nieszablonowych, kontrowersyjnych, dziwnych (wstaw tu cokolwiek, a wszystko będzie pasować) postaci amerykańskiej sceny rapowej wrzuca właśnie w sieć kolejny singiel zapowiadający "Neon Icon". "Buns" to mocno imprezowa pozycja na bicie od tak uznanego producenta jak Scoop DeVille. Premiera oficjalnego debiuta Riff Raffa zbliża się i... to niestety wszystko co o niej wiadomo. Pozostaje nam czekać, bo ten raper jeszcze nie jeden raz wyjdzie poza oczekiwania słuchaczy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-22 14:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Według niektórych to zupełny pajac i kretyn, inni z kolei uważają go za świetnego rapera. Riff Raff zawsze wywołuje skrajne emocje i pewne jest to, że jego debiut "Neon Icon" wywoła jeszcze większe zamieszanie. Artysta znany z masy teledysków i dość specyficznego stylu bycia zaserwował właśnie słuchaczom kawałek "RoSe GoLD STRiPPeR PoLe" na bicie od MLSM. Odsłuch w rozwinięciu.