Musi

Musi

dodano: 2014-02-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Między Bitem A Wersem" to nowy mixtape tczewskiego rapera Musiego, na którym gościnnie wsparli go m.in. Jano (OMP), Dj Anusz, Michał Kisiel, Bastek (Intoksynator, PCP) czy Emowski. Prezentowaliśmy Wam już klipy promujące to wydawnictwo, teraz czas na całość.

Tagi:
video
dodano: 2013-12-23 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Musi - Nowe Gufno ( DIY VIDEO)

"Nowe nie zawsze wrogiem starego, z szacunkiem do przeszłości i do swojego bliźniego" - nawija w Musi w swoim nowym, undergroundowym video promującym mixtape "Między Bitem A Wersem", na którym gościnnie wesprą go m.in. Jano (OMP), Dj Anusz, Michał Kisiel, Bastek (Intoksynator, PCP) czy Emowski.

Tagi:
video
dodano: 2013-11-11 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Musi ft. Jano, DJ Anusz - Nad Obreczą

Jaram się masą nowych trendów i nurtów w rapie, ale oldschoolowy klimat to również coś, czego pomijać nie można. Aktywny od lat 90-tych Musi z Tczewa bierze do pomocy Jano z kultowego OMP i DJ-a Anusza, by w staroszkolnym stylu powspominać dawne czasy. Numer promuje mixtape "Między Bitem a Wersem", gdzie gościnnie pojawią się: Jano (OMP), Dj Anusz, Michał Kisiel, Bastek (Intoksynator, PCP), Emowski i inni a premiera już niebawem na naszych łamach.

Tagi: