Mike Shinoda

Mike Shinoda

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Rock
dodano: 2013-10-25 16:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

Los widać pomaga mi, aby tydzień z Clipse był urozmaicony. Teraz dowiedziałem się, że na nowej płycie Linkin Park gościnnie pojawi się właśnie autor "My Name Is My Name". Nie będzie to jednak zwykły album. Będzie czymś w rodzaju "Reanimation", które grupa wypuściła po "Hybrid Theory". Nowy krążek będzie się nazywał "Recharged" i będzie składał się z remixów utworów, które znalazły się na "Living Things". Poza mistrzowskim, acz krótkim wejściem Pushy, na "Recharged" znajdzie się też coś nie coś od połówki UGK, czyli Buna B. Premiera wydawnictwa 29 października, a odsłuch kawałka z Thorntonem, w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Rock
dodano: 2010-04-08 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
Na powrót chłopaków z Cyprysowego Wzgórza czekaliśmy długie parę lat. Wystarczy. Teraz mamy już pewność, że cieplutkie "Rise Up" trafi do sklepowych magazynów jeszcze w tym miesiącu. Niespełna dwa tygodnie dzielące nas od premiery wymusza rozkręcenie promocji - i tak rzeczywiście się dzieje.

Pierwszy singiel w postaci "It Ain't Nothing" był typową klasyczną ciętą bombą. Tym razem B-Real, Sen Dog i reszta ekipy postanowili pójść w zupełnie inną stronę.