Mark Ronson

Mark Ronson

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-08 14:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Co za collabo! Legendarny Rod Stewart, a do tego Miguel i Mark Ronson - wszyscy spotkali się w nowym singlu A$AP Rocky'ego. Premiera "At. Long. Last. A$AP" już 2 czerwca.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-03-24 14:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 8)

W dniu premiery swojego majorsowego debiutu „Mr. Wonderful” Action Bronson opublikował teledysk do numeru wyprodukowanego przez Marka Ronsona, „Baby Blue”. Odgrywając rolę Króla Albanii podbijającego Amerykę nawiązał do kultowej komedii „Książę w Nowym Jorku” z Eddiem Murphym w roli głównej. Czy zaprosił do współpracy Gang Albanii z Popkiem na czele? Przekonajcie się sami.

video
kategorie: Funk, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-19 16:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 1)

Po pięcioletniej przerwie Mark Ronson powraca z nowym albumem. Premierę swojego czwartego krążka pt. „Uptown Specials” producent zapowiedział na początek 2015 roku. Przedwczoraj otrzymaliśmy teledysk do pierwszego singla „Uptown Funk”, na którym udzielił się Bruno Mars. Jak podpowiada tytuł, piosenka utrzymana jest w funkowym klimacie i swym brzmieniem przypomina dokonania takich muzyków jak Rick James czy Ray Parker Jr. Uptown funk you up!

dodano: 2010-06-17 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)


Mark Ronson ft. Q-Tip, MNDR "Bang, Bang, Bang" (2010)

Dlaczego: Za klimat tego teledysku i kawałka tej trójce należy się jakaś prestiżowa nagroda. Dawno nie słyszałem nic tak dziwnego i zajebistego zarazem. Mistrzostwo!