Magna Carta Holy Grail

Magna Carta Holy Grail

video dnia
dodano: 2013-08-29 18:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

 

Dlaczego: "Częściowo-tytułowy" i platynowy już singiel z platynowej przed premierą płyty Jaya Z (znanego dawniej jako Jay-Z) został zobrazowany klipem a ten właśnie trafia do Sieci. Coś więcej trzeba dodawać lub uzasadniać "videodniowość"?

dodano: 2013-07-17 17:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 8)

Album "Magna Carta Holy Grail" brooklyńskiego rapera Jay-Z zrobił naprawdę duże zamieszanie na hip-hopowej scenie. Niekonwencjonalne metody promocji, pozycja Hovy w przemyśle muzycznym oraz różnego rodzaju zapowiedzi sprawiły, że szum wokół dwunastego studyjnego albumu artysty był naprawdę duży. Aplikację na telefony Samsunga o nazwie Magna Carta ściągnięto milion razy w przeciągu kilkunastu minut. Detaliczną sprzedaż płyty w pierwszym tygodniu zapowiadano więc na poziomie około 300 tysięcy, co w obecnych czasach i tak jest dużym sukcesem. Jay-Z jednak zamknął usta wszystkim niedowiarkom...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-07-04 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 21)

W nocy użytkownicy Samsung Galaxy mieli okazję przedpremierowo zapoznać się z nowym albumem Jay-Z, który już w tym momencie ma gwarantowaną platynę. Amerykańska RIAA kilka dni temu oznajmiła bowiem zmianę reguł przyznawania certyfikatów sprzedaży i milion kopii kupionych przez Samsung w cenie 5$ za sztukę, rozdanych potem za darmo użytkownikom, którzy ściągną specjalną aplikację, oznacza w praktyce to samo co milion sprzedanych płyt CD. New Rules.

Dla wszystkich, którzy nie mają dostępu do Samsunga i chcą się przekonać, czy warto lecieć 7 lipca po CD do sklepu, mamy odsłuch całości. New Rules.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-30 21:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Jay obrał bardzo nietypową metodę promocji nowego albumu - ale z jego pozycją mógłby pozwolić sobie na wszystko. Premierę "Magna Carta Holy Grail" ogłosił w przerwie jednego z meczów finałowych NBA, niespełna miesiąc przed datą puszczenia płyty w świat, prapremiera odbędzie się przez aplikację Samsunga Galaxy, a teraz na dokładkę zamiast singla otrzymujemy - teksty utworów oraz ich opisy. Co ciekawsze - w ujawnionym dziś "La Familia" znaleźć można wersy będące chyba odpowiedzią na przytyk Lil Wayne'a do Jiggi w "It's Good" z "Tha Carter IV". Poniżej tracklista i wspomniane teksty.