Mac & Cheese 4

Mac & Cheese 4

recenzja
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-01-10 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Zestawienie ksywek Frencha Montany oraz Harry'ego Frauda w jednym zdaniu sprawia, że mam ciary. Informacja o tym, że French przygotowuje EPkę/mixtape z moim ulubionym producentem w grze - z którym ma on już przecież tyle hitów na koncie - sprawiła, że tylko na Fabolousa i jego "Young OG" wyczekiwałem równie mocno przez ostatnie pół roku. Finalnie oba projekty wyszły w tym samym okresie roku, a ja po prostu byłem w niebie. Przystawka Montany przed pełnoprawnym "Mac & Cheese 4" równie dobrze mogłaby być głównym daniem...

dodano: 2014-12-19 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Streśćmy fakty. "Mac & Cheese 3" to najlepszy do tej pory materiał, który wypuścił French Montana. "Mac & Cheese 4" będzie jego drugim oficjalnym albumem. "Mac & Cheese 4: The Appetizer" to jego przedsmak. W całości produkuje go Harry Fraud, który odpowiada za znaczącą część najlepszych numerów rapera z marokańskimi korzeniami. Potrzebujecie czegoś więcej? You know it's Mr. Haaaan!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-04 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

French Montana to niezaprzeczalny mistrz robienia bangerów, przy których przy pierwszym odsłuchu myślisz w głowie "ale to proste i głupie" a pół godziny później łapiesz się na zapętlaniu i nuceniu refrenu. "Pop That", "Ocho Cinco", "I Ain't Worried Bout Nothin"... Można tak wymieniać długo. Czy podobnym hitem zostanie "Julius Caesar" promujące nadchodzące "Mac & Cheese: The Album'? Czas pokaże, a zastanawiać po odsłuchu może jeszcze jedna kwestia, a dokładniej wers "Drink lean smoking marijuana/ World cup Fifa watching Maradona" - czy French w ramach świeżej amerykańskiej gorączki na futbol oglądał stare piłkarskie mecze czy może śledził tegoroczny Mundial z komentarzem Dariusza Szpakowskiego*?