Love Story

Love Story

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-25 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Głośne collabo pochodzące z najnowszego krążka Yelawolfa doczekało się teledysku. Check it.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-13 19:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Już w przyszłym tygodniu pojawi się nowy album Yelawolfa pt "Love Story", dziś dostajemy za to wyczekiwane collabo z szefem Yeli w Shady Records, czyli samym Eminemem! Sprawdźcie jak ta dwójka wypadła we wspólnym tracku.

video dnia
dodano: 2015-04-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Dlaczego: Już 21 kwietnia otrzymamy długo oczekiwany drugi sklepowy krążek Yelawolfa zatytułowany "Love Story". Teraz pora na kolejny singiel, "American You", który jak sama nazwa wskazuje jest hołdem dla amerykańskich korzeni i kultury - ale nie tej salonowej czy afroamerykańskiej...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-19 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wyczekiwane "Love Story" od Yelawolfa pojawi się już za miesiąc, dziś raper podzielił się ze słuchaczami tracklistą swojego nowego albumu. Zapowiada się sporo numerów i mało gości...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-26 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Nadchodzi drugi oficjalny album Yelawolfa, mający w pełni potwierdzić odbudowanie pozycji po "RadioActive", które krytykował po czasie sam Yela. "Love Story" było już kilkukrotnie przekładane, w końcu poznaliśmy jednak szczegóły.

kategorie:
dodano: 2015-02-25 09:03 przez: Marcin Półtorak (komentarze: 0)

Znamy datę premiery zapowiadanego od dłuższego czasu "Love Story" - następcy "Radioactive" z 2011 roku. Producentem wykonawczym płyty jest Eminem, za warstwę muzyczną odpowiadają między innymi WillPower, Malay i DJ Paul.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-16 14:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 0)

Yelawolf - Till It’s Gone

Wydane przed trzema laty "Radioactive" było dalekie od ideału, ale biorąc pod uwagę ostatnie muzyczne dokonania Yelawolfa, można dojść do wniosku, że zbliżające się wielkimi krokami "Love Story" będzie albumem o klasę lepszym. Powyżej teledysk do wydanego niespełna miesiąc temu numeru "Till It's Gone", który zadebiutował w trakcie drugiego odcinka siódmego sezonu "Sons Of Anarchy".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-19 20:30 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 8)

Wciąż nie znamy dokładnej daty premiery nowego albumu Yelawolfa, ale wiele wskazuje na to, że "Love Story" trafi na półki sklepowe raczej wcześniej niż później. W sieci pojawił się bowiem kolejny, trzeci już promujący krążek singiel. Utwór "Till It's Gone" to zgrabna mieszanka popu, country i - tu niespodzianka - rapu, którą przesłuchacie w rozwinięciu.  

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-07 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 3)

Yelawolf - Box Chevy V

No to mamy w końcu pierwszy kip zapowiadający kolejną, długogrającą płytę Yeli. Jej tytuł to "Love Story" i zapowiadana jest na 20 maja tego roku. Produkcją piątej części serii "Box Chevy" zajął się SupaHot Beats.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-28 00:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

"Love Story" - tak brzmiał będzie tytuł drugiego oficjalnego albumu Yelawolfa, którym raper zrehabilitować będzie chciał się do końca w oczach części słuchaczy po "Radioactive" - którego jak sam przyznał nienawidzi. Dziś pora na pierwszy singiel.