Long Live A$AP

Long Live A$AP

video dnia
dodano: 2013-09-30 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

A$AP Rocky - Fashion Killa (Explicit Version)

Dlaczego: Mój ulubiony numer na debiutanckim krążku A$AP Rocky'ego również doczekał się swojego teledysku, do tego wzbogaconego wyjątkowo miłym dla oka cameo. Sprawdźcie jak Rocky z Rihanną spędzają czas w świecie mody.

dodano: 2013-03-26 00:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

Wild For The Night (Explicit)

Dlaczego: Video Dnia, a właściwie Video Nocy. W czasach, gdy klipy stają się coraz prostsze i tańsze fajnie ogląda się produkcje z takim przepychem. A$AP Rocky i Skrillex pojechali na Dominikanę żeby narobić tam trochę zamieszania i chyba im się to udało. Sprawdźcie sami.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Konkursy
dodano: 2013-01-28 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Już jutro, 29.01. do sklepów w całej Polsce dzięki dystrybucji Sony Music trafi najgłośniejszy album początku 2013 roku - "LongLiveA$AP" A$AP Rocky'ego, frontmana kolektywu A$AP Mob i najgorętszej nowej twarzy na nowojorskiej scenie. U nas mogliście przeczytać już aż trzy recenzje tego materiału - a teraz dodatkowo możecie wygrać wersję deluxe, wzbogaconą względem oryginału o 4 numery, m.in. świetne "I Come Apart" z Florence Welch! Co trzeba zrobić?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-01-22 18:00 przez: Paweł Hadero (komentarze: 20)

Na czarno-białej okładce swego przełomowego mixtape’u "Live.Love.A$AP", Rocky stał przed amerykańską flagą ubrany we flanelową koszulę i snapback. Na lekko zamazanym coverze debiutanckiego albumu koszuli już nie widać, czapka też zniknęła, a wspomniana flaga owija postać nowojorczyka. To nie jedyna różnica – w 2011 raper patrzył bezczelnie w obiektyw; tym razem ma głowę spuszczoną, a oczy zamknięte, zupełnie jakby chciał nam dać do zrozumienia, że jego amerykański sen bliski jest spełnienia. W najnowszych klipach nosi najdroższe płaszcze, w kawałkach z płyty ostentacyjnie reklamuje luksusowych designerów, w jego garażu zamiast wczorajszego Mustanga stoi dziś najnowsze Lamborghini. Jak się domyślamy, Rocky odniósł sukces i nie zamierza tego ukrywać. Tymczasem kilka odsłuchów "Long.Live.A$AP" pokazuje, ze kontraktowe trzy miliony dolarów i szum związany z premierą krążka nie przekładają się na współmierny poziom.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-01-21 16:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 17)

Wydaje się, że w przypadku A$AP Rocky'ego działa tak zwany efekt Midasa - czego się tylko ten 24-letni reprezentant Harlemu nie dotknie, prędko zamienia w złoto. Nie tylko wydał jeden z najlepszych materiałów 2011 roku, okraszony znakomitymi singlami "LiveLoveA$AP", nie tylko wypromował Clamsa Casino, nie tylko podłożył podwaliny pod gatunek zwany cloud rapem, ale i zdążył wystąpić w teledysku Lany Del Rey, wyruszyć w trasę z Rihanną, dać gościnne zwrotki na płyty T.I.'a czy Big Boi'a, ba, stać się nawet komplementowaną przez Kanye Westa ikoną stylu.

Nieźle, prawda? A to wszystko jeszcze przed wydaniem oficjalnego debiutu! Czy tuż po jego premierze A$AP wciąż może mówić o sobie: "jestem królem Midasem hip-hopu"?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-01-21 16:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 11)

„LiveLoveA$AP” było bardzo ciekawą propozycją z nowego Nowego Jorku. Oczekiwania na premierę pełnoprawnego, legalnego wydawnictwa zapowiadały dwa utwory, które dawały nadzieję, że „LongLiveA$AP” może być całkiem zgrabną, wpadającą w ucho pozycją. „Goldie” był przecież świetnym singlem. Nośnym radiowo, ale jednak z tym pierwiastkiem klimatu z „LiveLoveA$AP”. „Fuckin Problems” na początku sprawiał mi spory niedosyt, ale po czasie wbił się w uszy i od tego czasu regularnie męczę przycisk replay, przy tym utworze. Czy płyta spełniła moje oczekiwania?

video
dodano: 2012-12-26 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

A$AP ROCKY - Long Live A$AP (Explicit)

Dlaczego: Wyciek całego albumu prawie miesiąc przed premierą to z pewnością coś, co nie mogło ucieszyć czekającego na debiut A$AP Rocky'ego. Za to z pewnością ucieszył go odzew, bo zamieszania narobiło się sporo. Teraz czas na klip do otwierającego płytę numeru tytułowego i wyszło to naprawdę intrygująco.