Video Dnia: A$AP Rocky "Long Live A$AP"

video
dodano: 2012-12-26 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

A$AP ROCKY - Long Live A$AP (Explicit)

Dlaczego: Wyciek całego albumu prawie miesiąc przed premierą to z pewnością coś, co nie mogło ucieszyć czekającego na debiut A$AP Rocky'ego. Za to z pewnością ucieszył go odzew, bo zamieszania narobiło się sporo. Teraz czas na klip do otwierającego płytę numeru tytułowego i wyszło to naprawdę intrygująco.

reklama
r a p
zajebiste
ZŁOTO DLA A$APa
Powiem jedno- ten gość nadaje nowego znaczenia swagowi. Propsy i lecę do empiku po preorderek
kurtis
Zajebisty klip, numer ma klimat, kozak!!
A$AP Eldo
Rocky ma mega kozackie flow, ale nowa płytka nie urywa dupy jak LiveLove. Oczywiście jest to bardzo solidny krążek, ale nie ma żadnego porównania z LiveLove. Kawałeczek kozacki. 5!
hyh
chyba sobiezartujesz long live zamiata livelove pod szafę
A$AP Eldo
Wiesz, że to zależy od gustu, guścików itp, subiektywny komentarz rzuciłem:) Oczekiwałem po tym albumie raczej czegoś w podobnym stylu do LiveLove, a w legalu brakuje mi tego i to dość mocno, co nie oznacza, że legal wyszedł mu słabo :)
obiektywny ziomek
Numer jak i sam album jest mega kozacki. Asap Eldo (to dojebales nazwa) może się ze mną zgodzisz ,że za mało Clams Casino na płycie. Przecież kawałek lvl - bit + flow mega klimat. Idealnie współgrają . Na poprzedniej płycie 5 kawałków było jego produkcji i to były te moim zdaniem najbardziej wyróżniające się.
-ME-
rocky kozak na pełnej pizdzie nie powiem. tylko słuchanie go wprowadza mnie w jakiś dziwny trans. oczywiście bity również w tym grają dużą rolę. mam też mieszane uczucia co do jego a illuminati. niby mówi, że ich pierdoli, ale klipy ukazują coś innego.
ziombelll
@ME co jego klipy ukazują?
rap
Czego tu się doszukiwać? Kozak i tyle, porwał mnie tym albumem!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>