Łagu

Łagu

video
dodano: 2020-11-22 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Łagu najpierw pokazał się z dobrej strony na Nołnejm Alercie Yurkosky'ego, by finalnie trafić w szeregi QueQuality. Obecnie przeszedł na samodzielne działanie i w ten sposób przygotował album "Aleksander Średni", który jest już dostępny do odsłuchu. W numerach stara się łączyć melodyjną formę z treścią pełną refleksji i rozważań - w najnowszym singlu "Twoja córka" dokłada do tego porcję humoru i uszczypliwości, relacjonując relacje z negatywnie nastawionym ojcem dziewczyny...

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-10-21 14:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trzeci album Łagu. Będzie to 12 numerów, z czego każdy w zupełnie innym stylu. Na płycie będzie można usłyszeć takich producentów jak Skrywa, Catchup, AstrØWilk, Pold, Pieruun, Macios, Shdow. Dominującym kolorem na albumie jest żółć, zarówno jeśli chodzi o treść jak i oprawę graficzną. Musiałem sie zmierzyć ze swoimi kompleksami, niechęcią do wielu zjebanych zachowań i po prostu się z nimi oswoić. Sporo w nim panczy na rzeczywistości, hejtu i śmieszkowania z próżności ludzkiej.
Najbardziej zależy mi na tym, aby ludzie mogli się z tymi tekstami utożsamić. Jestem raperem, który zdaję sobie sprawę, że nie wbiję się na Olis z tą płytą, stąd też #ALEKSANDERŚREDNI.

video
dodano: 2020-10-21 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Łagu najpierw pokazał się z dobrej strony na Nołnejm Alercie Yurkosky'ego, by finalnie trafić w szeregi QueQuality. Obecnie przeszedł na samodzielne działanie i w ten sposób szykuje album "Aleksander Średni", który dostaniemy w przyszłym tygodniu. W numerach stara się łączyć melodyjną formę z treścią pełną refleksji i rozważań - nie inaczej jest w nowym klipie "Wąsy, tatuaże i inne c*je muje", gdzie wciela się w... swoiste połączenie Taco i Quebo. A wszystko dopełnia treściwymi zwrotkami.

video
dodano: 2017-12-03 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Piątka młodych podziemnych graczy łączy siły, by udowodnić, że zerwanie z łatką 'no-name' to tylko kwestia czasu. Noname Session to inicjatywa, mająca umożliwić zobaczenie na żywo grupy nowych raperów z rodzimego podziemia - promuje ją natomiast wspólny numer całej piątki, w składzie Pater, Lelon, Łagu, Szulinio, V∆E VISTIC, wyprodukowany przez Skrywę.

kategorie:
dodano: 2017-11-28 18:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Album "EkstraWERSetyka" autorstwa warszawskiego rapera Łagu to wędrówka po problemach życia codziennego. Emocjonalna sinusoida rysowana na świetnie brzmiących produkcjach producentów z całego świata. Wokal i melodyjność pozwalają na eksperymenty, które z pewnością zaskoczą nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Jak sam mówi "ta płyta to rozgrzewka przed debiutem".

Tagi:
video
dodano: 2017-11-27 22:48 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

"Typowa dycha" to kolejny utwór, do którego został zrealizowany teledysk w ramach promocji albumu Łaga "ekstraWERSetyka". Płyta miała swoją premierę w połowie listopada i została wydana z pomocą wytwórni QueQuality.

Warto odnotować, że Łagu to pierwsze, wielkie odkrycie youtubera - Yurkosky'ego, który prowadzi audycje Nołnejmalert na swoim kanale na youtubie.

Tagi: