Łagu

Łagu

video
dodano: 2017-12-03 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Piątka młodych podziemnych graczy łączy siły, by udowodnić, że zerwanie z łatką 'no-name' to tylko kwestia czasu. Noname Session to inicjatywa, mająca umożliwić zobaczenie na żywo grupy nowych raperów z rodzimego podziemia - promuje ją natomiast wspólny numer całej piątki, w składzie Pater, Lelon, Łagu, Szulinio, V∆E VISTIC, wyprodukowany przez Skrywę.

kategorie:
dodano: 2017-11-28 18:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Album "EkstraWERSetyka" autorstwa warszawskiego rapera Łagu to wędrówka po problemach życia codziennego. Emocjonalna sinusoida rysowana na świetnie brzmiących produkcjach producentów z całego świata. Wokal i melodyjność pozwalają na eksperymenty, które z pewnością zaskoczą nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Jak sam mówi "ta płyta to rozgrzewka przed debiutem".

Tagi:
video
dodano: 2017-11-27 22:48 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

"Typowa dycha" to kolejny utwór, do którego został zrealizowany teledysk w ramach promocji albumu Łaga "ekstraWERSetyka". Płyta miała swoją premierę w połowie listopada i została wydana z pomocą wytwórni QueQuality.

Warto odnotować, że Łagu to pierwsze, wielkie odkrycie youtubera - Yurkosky'ego, który prowadzi audycje Nołnejmalert na swoim kanale na youtubie.

Tagi: