Konkretna Rozrywka

Konkretna Rozrywka

video
dodano: 2016-05-06 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Z nieskrywaną radością prezentujemy drugi klip promujący debiutancki album RAU "Konkretna rozrywka", który swoją premierę będzie miał już 13 maja. Wielkie domy z basenem, piękne kobiety i szybkie samochody, czyli wszystko to co powinno być w życiu i w rapowym teledysku. Ale czy to wszystko? Czy dokładnie o to w tym chodzi? Zapraszamy do obejrzenia wideo powstałego w kooperacji Alkopoligamii i WOW Pictures oraz wsłuchania się w treść utworu" - intrygująco zapowiada Alko'.

video
dodano: 2016-04-22 17:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Dowiedzieliśmy się w ostatnich dniach, że nie będzie nikogo na płycie “Konkretna rozrywka” oraz zapewnialiśmy o tym, że to żadna ujma dla tego materiału. Dzisiaj mamy przyjemność potwierdzić te zapowiedzi premierą pierwszego wideoklipu, w którym RAU nie pozostawia wątpliwości, że dokładnie wie jak to robić. Zapraszamy do obejrzenia teledysku w reżyserii Piotra Kumika, gwarantujemy uciechę zarówno dla ucha jak i dla oka" - pisze Alkopoligamia.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-04-19 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ostatnich dniach szereg znanych osób, od czołowych raperów, poprzez Natalię Nykiel, po Beatę Tyszkiewicz, Krzysztofa Ibisza czy Andrzeja Grabowskiego przed kamerą komentował nadchodzący debiut R.A.U'a i swój udział na płycie "Konkretna Rozrywka"...