Insane Clown Posse

Insane Clown Posse

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-03-17 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)

23 maja minie dokładnie 20 lat od premiery płyty, która dla przedmiotu mojej dzisiejszej recenzji miała być czymś w rodzaju odniesienia. DJ Paul zapewniał, że pierwszy i jak się zapowiada jedyny album grupy Da Mafia 6ix będzie jeszcze ostrzejszy i mroczniejszy niż kultowe w wielu kręgach "Mystic Stylez". Three 6 Mafia to marka sama w sobie, legendarna grupa którą wśród swoich inspiracji wymienia wielu czołowych obecnie raperów. Zapowiadało się, że po wydaniu "6ix Commandments" istnienie Da Mafia 6ix jest pierwszym i najważniejszym krokiem ku "zjednoczeniu" całego obozu ponownie. 20 grudnia 2013 roku rozpoczął się jednak powolny proces, który powoli wbijał kolejne gwoździe do trumny. Wraz z odejściem Lorda Infamousa nic już nie było takie, jak się na to zapowiadało...

"6ix Commandments", czyli mixtape który miał być czymś w rodzaju zapowiedzi tego, co zaserwuje nam Mafia na pierwszym, pełnoprawnym albumie był świetnym przypomnieniem się i odświeżeniem swojej marki, nie tylko wśród długoletnich fanów. Mimo, że Paul prosił by nie nazywać tego reaktywacją pierwotnej Three 6 Mafii, takie głosy się pojawiały. Powodowało to, że wielu podłapało temat i z zainteresowaniem obserwowano to, jak poczynają sobie postacie już teraz legendarne. Nie dziwi więc, że "Watch What U Wish" zostało postawione przed trudnym zadaniem - sprostać oczekiwaniom nie tylko ludzi, którzy z HCP są na dobre i na złe, ale również o oczekiwaniami ludzi, którzy przypomnieli sobie o spadkobiercach ogromnego dziedzictwa Hypnotize Minds. I tu zaczęły się schody.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-21 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Intrygująca kooperacja dwóch wyrazistych i kontrowersyjnych kolektywów na papierze wygląda naprawdę ciekawie. Informacją o takim pomyśle podzielił się DJ Paul, rzucając także dokładną datę premiery!

video
dodano: 2013-02-04 15:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 17)

Insane Clown Posse - Hate Her to Death (OFFICIAL VIDEO)

"Hate Her To Death" to jeden z moich ulubionych numerów na średnim "The Mighty Death Pop!". Nawet jeśli nie ma podjazdu do starszych rzeczy ICP, to w połączeniu z tak świetnym klipem dostajemy coś na co żaden fan klaunów z Detroit nie powinien narzekać.