Igoronco

Igoronco

recenzja
dodano: 2016-12-30 16:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 5)

Ten Typ Mes w wywiadzie określa ciebie mianem jednego z najciekawszych polskich raperów, stawiając cię w jednym rzędzie z VNM-em czy Oskarem z PRO8L3Mu. Współpracujesz z czołowymi postaciami polskiego nu-beat takimi jak Benncart czy związany z U Know Me Teilete. Znany portal lifestyle’owy chętnie wspomina się o twojej twórczości. To dlaczego, Szymonie, wciąż twoją muzykę kojarzy zaledwie garstka? 

video
dodano: 2015-12-30 13:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 1)
Szymon Igoronco

"Szukałem Ciebie" to pierwszy singiel z zapowiadanej na I kwartał 2016 płyty "Za długie, nie czytaj", autorstwa poznańskiego rapera, Szymona Igoronco, znanego ze współpracy z takimi producentami jak Teielte czy Phattcut. Klip do utworu powstał we współpracy ze Stworzyszeniem Sportowo-Rekreacyjnym "Start" i uczestnikami projektu "Te sprawy" - kampanii społecznej poświęconej seksualności osób z niepełnosprawnością. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-05-21 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Na rapie EP" to najnowsze wydawnictwo Szymona Igoronco będące "efektem chęci cofnięcia się do hiphopu, niegdyś przez niego słuchanego i uprawianego, oraz nadania jemu nowego wyrazu." EPka zawiera pięć utworów i w porównaniu do pierwszego wydawnictwa Szymona "Międzyczas" utrzymanego w klimacie "z pogranicza muzyki elektronicznej, hip-hopu i poezji", jest o wiele bardziej klasyczna. Albumowi towarzyszył teledysk do utworu "Pogadajmy o hip-hopie" a także...  felieton o tym samym tytule.

Tagi: