H8M4

H8M4

video
dodano: 2017-01-17 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ubiegły rok w karierze SB Maffiji to przełom i prawdziwe domino - od powołania do życia własnego labelu, poprzez wydanie 1 płyty, pokrytego Złotem "H8M4" Białasa, po pierwsze podpisane kontrakty i kolejny album duetu Solar/Białas. A wraz z tym ogromny przyrost zainteresowania, hype'u i fanów. Przez cały ten okres duet nie pojawił się przed kamerą we wspólnym wywiadzie (udzielał ich jedynie Solar), dla nas Białas zrobił jednak wyjątek - sprawdźcie więc pierwszy od dłuższego czasu videowywiad z Solarem i Białasem, który przeprowadziliśmy przy okazji imprezy w klubie BAL oficjalnie kończącej ich współpracę z Prosto!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-12 20:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Białas - I poszedł (prod. Got Barss) [official video]

Białas nie zwalnia tempa. W sieci pojawił się właśnie szósty klip promujący "H8M4". Za bit w numerze "I poszedł" odpowiada Got Barss. Teledysk to dzieło Lanka.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2016-09-09 15:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"H8M4" zadebiutowało na szczycie notowania OLiS, co jest pierwszym takim startem w dorobku Białasa. Sprawdźcie, co raper z Teresina miał do powiedzenia na ten temat i jak przyjął pomyślne informacje:

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-27 14:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Białas - Mamo sięgam gwiazd (prod. BobAir) [official video]

W dniu sklepowej premiery albumu "H8M4", SB Maffija Label prezentuje piąty klip Białasa promujący jego najnowszy, solowy krążek. Od wczoraj album jest już dostępny w sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

Tagi:
video dnia
dodano: 2016-08-08 21:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

SB Maffija Label prezentuje trzeci klip promujący nadchodzący, solowy album Białasa - "H8M4". Za bit w numerze "Jedna wiara jeden skład" odpowiada Got Barss. Video to dzieło ekipy Marathon Brothers. W teledysku, prócz głównego bohatera, możemy zobaczyć artystów reprezentujących barwy mafijnej wytwórni tj. Solar, Bedoes, Beteo, Neile, ADM, Lanek, Got Barss, gościnnie pojawili się w nim także Żabson i Wac Toja.