Follow Me Home

Follow Me Home

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-10-25 20:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)
Ten rok bez wątpienia należy do zachodniego wybrzeża. Kilkuletni muzyczny letarg na kalifornijskiej scenie przerodził się w prawdziwy wysyp tegorocznych pozycji, wśród których po raz pierwszy od dawna obok kolejnych płyt weteranów o ugruntowanej już renomie, swoje miejsce znalazło również kilku "młodych wilków".

Jednym z takich przykładów jest Jay Rock, który podobnie jak wielu innych Świeżaków, drogę do legalnego debiutu musiał utorować sobie nie tyle ciężką pracą i sukcesywnym publikowaniem nowego materiału zapewniającego ciągły buzz, co zmaganiem się z realiami funkcjonowania wielkiej wytwórni, która niekoniecznie pali się do szybkiego wypuszczenia cię na głębokie wody woląc trzymać bez końca pod kluczem. Efektem tego było uwolnienie się młodego rapera z Watts spod opieki Warner Bros. i podjęcie współpracy z królem niezależnego rynku - labelem Strange Music, dzięki czemu wreszcie możemy usłyszeć długo oczekiwane "Follow Me Home".
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-05-26 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)
Fanom West Coastu doszedł właśnie kolejny dzień do odznaczenia w kalendarzu.

Po blisko 4 latach oczekiwania, wielokrotnym przekładaniu daty premiery i zmianie labelu nareszcie możemy oficjalnie potwierdzić: debiutancki album Jay Rocka - "Follow Me Home" ukaże się dokładnie za 2 miesiące, 26 lipca!