Everythang's Corrupt

Everythang's Corrupt

dodano: 2019-01-09 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Dla jednych grudzień stał pod znakiem wielkich powrotów Ice Cube'a i Method Mana, dla innych - głośnych wydawnictw Kodaka Blacka czy 21 Savage'a, dla jeszcze innych - pod znakiem wielu ciekawych albumów z Kalifornii lub pośmiertnego projektu XXXTentaciona. Kto wg Was wypadł najlepiej?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-18 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ice Cube - That New Funkadelic (Official Music Video)

Długie 8 lat czekaliśmy na kolejny album ikony Zachodniego Wybrzeża i jednego z najbystrzejszych i najbardziej obrazowych tekściarzy w historii Kalifornii. Cube zapowiada dużą dawkę niewygodnych tematów i społecznych obserwacji, co dodatkowo podkręca okładka - "That New Funkadelic" to jednak przede wszystkim porcja soczystego funku i karkołamacz pierwszej klasy.

kategorie:
dodano: 2018-12-06 18:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wiele muzycznych redakcji wraz z końcem listopada rozpoczyna podsumowania mijających 12 miesięcy - a przecież to absurd, bo grudzień owocuje zawsze w prawdziwą lawinę premier, a materiały bijące się o tytuł najlepszych w danym roku często otrzymywaliśmy na ostatniej prostej... W tym roku znów jest gorąco a grudzień zapowiada się na prawdziwy wyścig zbrojeń - postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszych krążkom, które otrzymamy zanim wystrzelą sylwestrowe korki od szampana... Kolejność wg daty wydania.

***

kategorie:
dodano: 2018-11-25 23:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

10 solowy album Ice Cube'a i jego pierwsza płyta od 8 lat nadciągnie do nas na początku grudnia.

kategorie:
dodano: 2014-01-03 20:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nowy album kalifornijskiej legendy, data premiery zapowiedziana, okładki czy tracklisty na razie nie znamy. Pierwszy od "I Am West" z 2010 roku pełnoprawny materiał Cube'a znajdzie się na półkach sklepowych 13 maja. "Everythang's Corrupt" będzie 10 studyjnym albumem rapera z LA.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-03 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 11)

"Everythang's Corrupt" to jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie albumów tego roku. Po przesiąkniętym polityką tytułowym singlu, który rozbudził nadzieję fanów na kolejny materiał w stylu bardzo dobrze przyjętego "Raw Footage", Ice Cube zapadł się na kilka miesięcy pod ziemię. Teraz otrzymaliśmy niespodziewanie utwór "Crowded", również mający się znaleźć na dziesiątym solowym krążku rapera.