Dorosłe Dziecko

Dorosłe Dziecko

kategorie:
dodano: 2014-06-22 18:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po oszałamiającym sukcesie albumu „Nowe Światło”, nagranego wespół z Miuoshem, Onar powraca z kolejnym solowym krążkiem. „Autodestrukcja” ukaże się na rynku 24.10.2014 roku. Na płycie znajdziemy 12 numerów w klimacie nowoczesnej muzyki miejskiej, z elementami elektroniki.

Pod względem treści, artysta kontynuuje drogę obraną na „Nowym Świetle”, skupiając się na refleksjach dorosłego i świadomego mężczyzny związanych ze swoim życiem, zmianami i przemijaniem. Płyta jest osobista, stąd brak rapowych gości. W dwóch numerach gościnnie udzielił się wokalista Luka.

video dnia
dodano: 2014-05-28 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Onar - 1000e serc

Dlaczego: Onar po wydaniu albumu z Miuoshem, który osiągnął niedawno status złotej płyty, zapowiada nowe, solowe wydawnictwo. Kończąc współpracę ze Step Records reaktywuje znaną z czasów pierwszej płyty z O$ką markę Superelaks. Premiera nowego albumu zatytułowanego "Dorosłe dziecko" planowana jest na 18 września 2014 roku. Już dziś prezentujemy teledysk do pierwszego singla promującego płytę - "1000e serc" Za produkcję odpowiada Donde a w teledysku występuje Oskar OESU Podolski, członek STGU, jeden z najzdolniejszych polskich artystów sztuk wizualnych związanych z kulturą hip hop, który na potrzeby tej realizacji stworzył wielkoformatową grafikę "1000e serc".

Sam Onar o utworze mówi: "Refren w tym numerze jest podsumowaniem mojej rozmowy z przyjacielem, którą odbyłem jakoś w zimie. Czułem, że jestem na rozstaju dróg i żeby zrobić coś nowego, czuć satysfakcję muszę obrać nowy kierunek. Chciałem się skupić tylko na muzyce, ale wiedziałem, że przede mną jest o wiele więcej pracy i zrobienie samego albumu to tylko połowa sukcesu. Zacząłem mu mówić o przeszkodach, które mogę napotkać, a on powiedział <<pisz numery, nagrywaj, to jest najważniejsze>>. Wiedziałem, że ma rację i wziąłem się do roboty."