DOOM

DOOM

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-29 18:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 2)

Popularność Dooma niestety nie jest już tak wielka jak miało to miejsce parę lat temu. W odwrotnej sytuacji do rapera jest Clams Casino, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów młodego pokolenia. Zwłaszcza ze względu na niebanalne brzmienie swoich podkładów. Ich wspólne dzieło pt. "Bookfiend" to typowy dla Clamsa podkład oparty o wyraźną ścianę bassu i puszczone w pocięte w tle głosy, czyli autorskie rozwinięcie shoegazu przeniesione w ramy hiphopu. Utwór zapowiada kolejne wydawnictwo rapera w metalowej masce, które wyda w Lex Records.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-04-24 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 11)
Być może popularność Masta Ace'a w Stanach jest w dzisiejszych czasach średnia, a hejterzy żartują sobie, że utrzymuje go Europa i Japonia, ale co to zmienia, skoro gość wciąż jest jednym z najlepszych? Legenda JUICE Crew, autor "Take A Look Around", "Slaughterhouse", "Sittin On Chrome", "Disposable Arts" i "A Long Hot Summer" po długiej przerwie wraca do wydawania muzyki solowo.

Co ciekawe tym razem całością produkcji albumu Ace'a zajmie się... (MF) DOOM alias gram sześć koncertów jednocześnie. Początkowo mogłoby się wydawać, że to słabe połączenie, ale...